Online špecialista

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacMzda od 1.300 - 2.000 EUR. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bije vaše srdce pre online marketing,  ste technicky zdatná osoba a rád/a sa v ňom zdokonaľujete?

Máme pre vás vzrušujúcu príležitosť stať sa súčasťou nášho zapáleného teamu ako Online špecialista!

O Vás - Vaše zodpovednosti

  • zodpovednosť za tvorbu online kampaní a ich vyhodnocovanie, s cieľom zviditeľniť našu značku v online prostredí
    • koordinácia kreatívnej a mediálnej agentúry
    • zodpovednosť za nastavenie a dodržiavanie KPIs kampaní
    • sledovanie komunikácie konkurenčných poisťovní
  • pravidelné vyhodnocovanie výkonnosti a príprava reportingu k jednotlivým kampaniam/aktivitám
  • booking online médií – vystavenie objednávok na základe uzavretých zmlúv a schválených mediaplánov,
  • kontrola výkonu kampaní na základe stanovených cieľov a kontrola dodania plnenia, tvorba odporúčaní pre rozpočtovanie online media kanálov.
  • manažment online podpory na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Youtube a preventivne.sk, Linkedin)
  • manažment komunikácie na „vlastných médiách“ VšZP – mobilná aplikácia, vlastné web stránky - sprava interných online bannerov (email, podpis, mobilná app, slider, a ďalšie.)
  • tvorba benchmarkov z realizovaných kampaní a získaných dát s cieľom tvorby odporúčaní a cieľov do budúcich kampaní / projektov pre zlepšenie výkonu a konverzných mier
  • spolupráca s členmi teamu na vytváraní a implementovaní zaujímavého online obsahu
  • konzultantská rola pre ostatné oddelenia pri témach týkajúcich sa online platforiem a kreatívnych podkladov
  • orientácia a sledovanie aktuálnych trendov v online marketingu

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • Zvýhodnené preplácanie PNky
  • Multisport program
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas, sick day
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics 360 - Pokročilý
Hotjar - Pokročilý
Google Tag Manager - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

O Vás - aká/aký ste a čím disponujete

  • minimálne 3 roky skúsenosti v online marketingu
  • skúsenosti s Facebook Ads managerom
  • skúsenosti z PPC kampaní - Search, display, video,
  • práca s Google Analytics, Google Ads, Hotjar
  • schopnosť vytvárať reporty v google data studiu, nastavovanie a trackovanie cez Google Tag Manager  výhodou
  • ovládať nastavenie publík
  • familiar so systémami na správu obsahu CMS
  • vedieť pracovať s číslami a dokázať  ich spracovať na relevantné dáta
  • samostatnosť a proaktívny prístup

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov