Hľadá sa riaditeľ pobočky - Dubnica nad Váhom

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Dubnica nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 450 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 450€. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie a plnenia mesačných plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V roli riaditeľa pobočky budete zodpovedný za celkovú výkonnosť pobočky, jej rast a rozvoj.

Čo od Vás budeme očakávať:

  • zodpovednosť za pobočku a zamestnancov týkajúca sa poskytovaných služieb a poskytovaných informácií klientom o službách poisťovne
  • koordinovanie a riadenie činností v oblasti poskytovania informácií a služieb klientom na úrovni pobočky
  • zabezpečovanie stabilizácie a náboru poistencov vo väzbe na štruktúru poistného kmeňa v zmysle prijatej stratégie
  • zverejňovanie základných informácií na verejnom mieste pobočiek
  • analýza, vyhodnocovanie a interpretácia detailných informácií, overovanie správnosti plnenia úloh a funkčnosti pracovných postupov na základe zadaných kritérií a aktuálnych požiadaviek viazaných na prebiehajúce aktivity zamestnávateľa
  • odborné školenia zamestnancov a tvorba prezentácií v prípade zmien legislatívy a pracovných postupov súvisiacich s činnosťou klientského pracoviska, ako aj priebežné vzdelávanie zamestnancov v oblasti komunikačných zručností, náborovej kampane
  • motivácia zamestnancov
  • analýza potrieb klientov a hľadanie a navrhovanie vhodných a efektívnych riešení
  • pravidelný priamy kontakt s klientmi so zameraním na poskytovanie služieb v oblasti zdravotného poistenia

    Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

    • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
    • Zvýhodnené preplácanie PNky
    • Multisport program
    • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
    • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
    • Flexibilný pracovný čas, sick day
    • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

    Čo by Vás mohlo ešte zaujímať?

    Hľadáme kolegyňu alebo kolegu na TPP so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Vami uzatvárame zatiaľ na jeden rok, ale po vzájomnej spokojnosti Vám ju veľmi radi predĺžime.

    Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Prax na pozícii/v oblasti

    skúsenosti s riadením tímu, prax vo vyhľadávaní obchodných príležitostí

    Počet rokov praxe

    1

    • organizačné a riadiace schopnosti
    • obchodné zručnosti
    • rozhodnosť a cieľavedomosť
    • komunikatívnosť, emočná stabilita, odolnosť voči stresu
    • orientácia na výsledok
    • schopnosť motivovať
    • neustále vyhľadávanie obchodných príležitostí
    • pro-klientská orientácia
    • lokálne znalosti
    • skúsenosti s riadením kolektívu sú výhodou

    VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

    Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

    Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

    Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov