Referent zdravotného poistenia – Tím osobitných konaní

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 050 EUR/mesiacZákladná mzda 1050 EUR brutto. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti

  • Poskytovanie odborného poradenstva, informácií klientom poisťovne týkajúcich sa verejného zdravotného poistenia na základe písomných, mailových a telefonických dopytov
  • Príprava a evidencia uplatňovaných foriem núteného vymáhania pohľadávok na poistnom, evidovanie a sledovanie stavov dokladov vymáhania
  • Sledovanie a evidencia stavu pohľadávky a jej vymáhania
  • Predexekučné vymáhanie pohľadávok prostredníctvom telefonickej komunikácie s klientom
  • Príprava podkladov a zasielanie predexekučných výziev a riešenie reakcií dlžníkov
  • Rokovania s dlžníkmi o dobrovoľných úhradách
  • Poskytovanie súčinnosti externým subjektom v konkurznom, reštrukturalizačnom, likvidačnom, trestnom konaní a dražbách
  • Poskytovanie podpory klientskym zamestnancom pri vybavovaní klientov
  • Sledovanie zdrojov informácií o vyhlásených dražbách, uplatňovanie a sledovanie pohľadávok v dražbách
  • Sledovanie zdrojov informácií o vyhlásených likvidáciách, uplatňovanie a sledovanie pohľadávok v likvidáciách
  • Sledovanie zdrojov informácií o vyhlásených reštrukturalizáciách a konkurzoch, uplatňovanie a sledovanie pohľadávok v reštrukturalizáciách a konkurzoch
  • Návrh pohľadávky na odpis, zdokumentovanie nevymožiteľnosti pohľadávky, realizácia odpisu
  • Príprava dokumentov na digitalizáciu.

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • Zvýhodnené preplácanie PNky
  • Multisport program
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas, sick day
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa starostlivo povenujeme a zvážime. Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vymáhanie pohľadávok

Počet rokov praxe

2

O Vás - aká/aký ste, čím disponujete, čo máte rád/rada

  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Flexibilita, aktívny prístup k riešeniu problémov
  • Dobré komunikačné schopnosti, proklientsky orientované myslenie
  • Dôslednosť, efektívna práca, asertivita, predvídavosť
  • Schopnosť dotiahnuť veci do konca
  • Práca s PC na užívateľskej úrovni (MS Windows, Word, Excel, Outlook)
  • Znalosť legislatívy zdravotného poistenia, znalosť legislatívy upravujúcej vymáhanie pohľadávok

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov