Správca objektu

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacVýsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadi a koordinuje zabezpečovanie technických aj netechnických služieb na pridelených objektoch
  • Kontroluje výkon a kvalitu dodávateľských služieb
  • Vykonáva pravidelné obhliadky a kontroly pridelených objektov a zariadení
  • Eviduje a nahlasuje požiadavky na údržbu a opravy, operatívne zabezpečuje vykonanie požiadaviek/ odstránenie nedostatkov
  • Zabezpečuje a/alebo koordinuje rekonštrukcie objektov a zariadení a činnosti súvisiace s prevádzkou VTZ
  • Plánuje, zabezpečuje a koordinuje vykonanie revíznych a servisných činností podľa platnej legislatívy
  • Samostatne vykonáva odborné práce prevádzkovo – technického charakteru v oblasti správy objektov
  • Úzko spolupracuje s odbornými oddeleniami pri vykonávaní ne/pravidelných opráv a revíznych a servisných činností
  • Zabezpečuje včasné spracovanie dokumentácie, podkladov, prehľadov, výkazov a štatistiky vo zverenej oblasti za pridelené objekty, podkladov oblasti verejného obstarávania tovarov, služieb - predbežný prieskum trhu, spracovanie zadávacích listov a ostatných podkladov pre OVO
  • Vykonáva ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného zamestnanca súvisiacich s pracovným zaradením

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

• Multisport program

• Príspevky na zdravotnú starostlivosť

• Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)

• 5 dní dovolenky nad rámec zákona, flexibilný pracovný čas, sick day

• Kariérny rast a osobnostný rozvoj

• Flexibilný pracovný čas, sick day

• Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

...pretože VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP. Našim cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Všeobecne technicky zručný

Počet rokov praxe

2

• Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci

• Organizačné zručnosti

• Dôslednosť a spoľahlivosť

• Aktívny prístup k riešeniu úloh

• Inovatívny prístup k práci

• Vodičský preukaz skupiny B podmienkou

 • Osvedčenie §23 - Samostatný elektrotechnik - výhodou

• Kuričský preukaz pre kotolne tr.V - výhodou

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov