Pridajte sa k nám ako Poradca klienta v najmodernejšej pobočke - shopping centrum Nivy Bratislava

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 250 EUR/mesiacKu mzde pribudnú príplatky podľa Zákonníka práce za odpracované víkendy a výkonnostné príplatky a osobný príplatok 100 € (ten bude vyplácaný až po skúšobnej dobe), Výsledná výška mzdy závisí od úrovne schopností a zručností uchádzača o pozíciu a plnenia stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo tak pracovať v našej najkrajšej a najmodernejšej pobočke na Slovensku, ktorú čoskoro otvárame v Bratislave - shopping centrum NIVY?

Chcete byť súčasťou pri vytváraní skvelého a silného tímu a budovať silu značky VšZP?

Veríte si a máte obchodného ducha?

Ak Vás vystihujú nasledovné tvrdenia, hľadáme práve VÁS!

  • Nebojíte sa osloviť klienta
  • Máte dobrý nos na obchodné príležitosti
  • Zaujímate sa o klientov a viete im ponúknuť riešenie na mieru
  • Radi komunikujete či už osobne alebo telefonicky
  • Práca v počítačových systémoch a administratíva Vám nie sú cudzie
  • Nebránite sa novým výzvam
  • Režim práce: dvojzmenná prevádzka: krátky -  dlhý týždeň

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

• Multisport program,
• Príspevky na zdravotnú starostlivosť,
• Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na
rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa,
sociálna výpomoc),
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona, flexibilný pracovný čas, sick day,
• Kariérny rast a osobnostný rozvoj,
• Flexibilný pracovný čas, sick day,
• Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia
a ešte mnoho iného...

Každý životopis starostlivo posúdime. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvítame, ak

  • Máte PRAX v oblasti aktívneho predaja
  • Máte veľkú VÝHODU, ak ste už pracovali v pobočkovej sieti v oblasti finančníctva alebo telekomunikácií- nie je to však podmienka
  • Maturitu máte vo vrecku
  • Nevzdávate sa
  • Ste ochotný na sebe pracovať, učiť sa a byť NAJLEPŠÍ z NAJLEPŠÍCH náborárov

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov