Referent zdravotného poistenia – tím výkonu kontroly a ročného zúčtovania NR

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
950 EUR/mesiacZákladná mzda 950 EUR brutto. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za veľkými vecami sú väčšinou veľkí ľudia. Preto do našich radov neustále hľadáme profesionálov, ktorí majú záujem a drive podieľať sa na transformácii a inováciách, ktoré VšZP prináša svojim klientom.

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti:

  • samostatné vykonávanie odborných čiastkových agend v oblasti tvorby a udržiavania registrov klientov verejného zdravotného poistenia a práce s tým súvisiace
  • poskytovanie odborného poradenstva, informácií a služieb klientom poisťovne týkajúcich sa verejného zdravotného poistenia
  • samostatné vykonávanie odborných prác v oblasti platieb poistného
  • správa saldokonta
  • riešenie pridelenej agendy a plnenie pridelených úloh
  • komunikácia s klientmi
  • pravidelný reporting úloh a výsledkov

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • Zvýhodnené preplácanie PNky
  • Multisport program
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas, sick day
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa starostlivo povenujeme a zvážime. Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie – min. úplné stredné odborné vzdelanie s ekonomickým zameraním alebo gymnázium

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky v administratíve

Počet rokov praxe

2

O Vás - aká/aký ste, čím disponujete, čo máte rád/rada

  • schopnosť pracovať v tíme
  • flexibilita, aktívny prístup k riešeniu problémov
  • orientácia na dosahovanie cieľov, určovanie nových cieľov
  • dobré komunikačné schopnosti, proklientsky orientované myslenie
  • schopnosť oboznamovať sa s legislatívnymi zmenami v oblasti zdravotného poistenia a ich následná interpretácia
  • analytické myslenie
  • schopnosť samostatne vyhodnocovať informácie, navrhovať riešenia
  • dôslednosť, efektívna práca, asertivita, predvídavosť
  • schopnosť dotiahnuť veci do konca
  • prax v problematike zdravotného poistenia je výhodou
  • Znalosť zákona č. 580/2004  Z. z.;

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov