Senior interný audítor - Expert

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda min.1.800 - 2.350 EUR. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon zverených vnútorných kontrol a auditov v súlade s medzinárodnými štandardmi pre výkon interného auditu a internou metodikou VšZP a.s.

  • zostavenie programu kontroly/auditu na základe analýzy a hodnotenia rizík
  • zodpovednosť za plnenie cieľov a programu vykonávaných kontrol/auditov
  • vedenie skupiny audítorov pri výkone kontroly/auditu
  • výkon kontrol/auditov –  overovanie a hodnotenie efektívnosti a účinnosti interného kontrolného systému, súladu s legislatívnymi požiadavkami a internými metodickými postupmi, efektívnosti procesov a identifikácia príležitostí na zlepšenie v auditovanej oblasti
  • analýza dát, transakcií a výkon testov
  • vyhodnocovanie výsledkov, formulácia zistení a identifikovaných príležitostí do správ z kontrol/auditov, prezentácia výsledkov
  • navrhovanie opatrení na odstránenie zistených nedostatkov a na zefektívnenie interného kontrolného systému a procesov v auditovanej oblasti
  • dokumentácia vykonaných auditov/kontrol
  • monitorovanie plnenie uložených opatrení
  • participácia na hodnotení rizík, monitorovanie efektívnosti interného kontrolného systému vo zverenej oblasti, participácia na zostavení ročného plánu kontrol a auditov
  • aktívna spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi tímu a biznis partnermi

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • Zvýhodnené preplácanie PNky
  • Multisport program
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas, sick day
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie Vášho životopisu spolu s motivačným listom výhradne iba v anglickom jazyku.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie alebo IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti interného auditu alebo štatutárneho auditu

Počet rokov praxe

5

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie alebo IT
  • CIA alebo CISA výhodou
  • znalosť medzinárodných štandardov v oblasti interného alebo externého/štatutárneho auditu
  • minimálne 5 rokov praxe v oblasti interného auditu alebo štatutárneho auditu a manažérske skúsenosti z pozície audit manažéra z vedenia auditných skupín pri výkone auditov
  • znalosť práce s MS Word, Excel a PowerPoint na pokročilej/expertnej úrovni
  • veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • schopnosť pracovať nezávisle a efektívne, s orientáciou na interného zákazníka a pridanú hodnotu
  • silné analytické zručnosti, skúsenosti s prácou s dátami  - data/big data analytics výhodou

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov