Projektový manažér

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
15.01.2023
1 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.800 EUR. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti

Práca zahŕňa :

  • Zodpovednosť za riadenie prideleného projektu - stanovenie cieľov, spracovanie harmonogramu prác, koordináciu členov projektového tímu, sledovanie dodržiavania harmonogramu prác a rozpočtu, hodnotenie a prezentáciu výsledkov a s tým súvisiacich rizík
  • Analýza požiadaviek, prezentácia projektu a komunikácia o projekte
  • Analýza rizík a príležitostí, návrh opatrení na ochranu voči rizikám
  • Koordinácia všetkých projektov v portfóliu projektov organizácie
  • Nastavovanie parametrov pre hodnotenie projektu
  • Orientácia v dokumentácii, metódach, normách, právnych a ďalších predpisoch
  • Plánovanie cieľov, obmedzení a predpokladov projektu
  • Plánovanie časového priebehu projektu, vrátane nárokov na pracovníkov, prostriedky a financovanie
  • Plánovanie výstupov projektu, ich kvality, časového priebehu, dodávateľov a pod.
  • Plánovanie, koordinácia, prideľovanie prác a kontrola výsledkov práce počas realizácie projektu
  • Podávanie návrhov, inovácií smerujúcich k zlepšovaniu postupov a riešení v rámci projektu
  • Prognóza možných vplyvov vonkajšieho prostredia na projekt
  • Riadenie cieľov a finálnych, prípadne čiastkových výstupov projektu
  • Sledovanie plnenia prác na projekte, plánovanie úloh
  • Sledovanie rozpočtu, úloh a termínov v rámci projektu
  • Vedenie agendy projektovej dokumentácie

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • Zvýhodnené preplácanie PNky
  • Multisport program
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas, sick day
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

O Vás - aká/aký ste, čím disponujete, čo máte rád/rada

  • komunikatívny typ
  • riadiace schopnosti
  • analytické myslenie
  • zodpovednosť
  • cieľavedomosť
  • flexibilita
  • lojálnosť
  • záujem o vykonávanú agendu
  • podmienkou sú certifikáty IPMA, PRINCE2,

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov