Zdravotná sestra

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda 1.200 - 1.400 EUR. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za veľkými vecami sú väčšinou veľkí ľudia. Preto do našich radov neustále hľadáme profesionálov, ktorí majú záujem a drive podieľať sa na transformácii a inováciách, ktoré VšZP prináša svojim klientom.

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti

  • Kontrola vykázanej zdravotnej starostlivosti
  • Príprava podkladov a stanovísk
  • Kontrola u poskytovateľov zdravotnej starostlivosti

Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie:

  • Polročný bonus vyplácaný 2x ročne na základe plnenia cieľov
  • Zvýhodnené preplácanie PNky
  • Multisport program
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie) a príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas, sick day
  • Teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte mnoho iného...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa budeme starostlivo venovať, avšak dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

O Vás - aká/aký ste, čím disponujete, čo máte rád/rada

  • svedomitosť
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • loajalita
  • schopnosť samostatného rozhodovania
  • aktívny prístup k pracovným povinnostiam
  • analytické myslenie
  • záujem o ďalšie vzdelávanie

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov