Referent zdravotného poistenia - tím pohľadávok ZP / Trnava, Galanta

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
Dohodou
950 EUR/mesiacZákladná mzda 950 EUR brutto. Konečná mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti:

  • samostatné vykonávanie odborných čiastkových agend v oblasti vymáhania pohľadávok verejného zdravotného poistenia
  • poskytovanie odborného poradenstva, informácií a služieb klientom poisťovne týkajúcich sa núteného vymáhania pohľadávok z verejného zdravotného poistenia
  • príprava a evidencia uplatňovaných foriem núteného vymáhania pohľadávok na poistnom, evidovanie a sledovanie stavov dokladov vymáhania
  • sledovanie a evidencia stavu pohľadávky a jej vymáhania počnúc právoplatnosťou exekučného titulu
  • príprava podkladov a zasielanie predexekučných výziev a riešenie reakcií dlžníkov na ne
  • komunikácia s exekútorskými úradmi a dlžníkmi
  • uplatňovanie a sledovanie pohľadávok v dedičských konaniach
  • Miesto výkonu práce - Trnava, Galanta

O nás - čo ponúkame

  • pracovný pomer v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
  • priestor na realizáciu vlastných návrhov
  • možnosť byť súčasťou tímu, ktorí koordinuje strategické zmeny vo VšZP
  • autonómia v rozhodnutiach zvereného sektoru
  • individuálny prístup
  • otvorená komunikácia
  • work-life balance
  • konštruktívna spätná väzba
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Multisport program
  • peňaženka zdravia
  • zľavy na ubytovanie, relax a produkty
  • ...a viac, pretože

...Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., je najväčšou zdravotnou poisťovňou s najdlhšou tradíciou, skúsenosťami so zdravotným poistením a s kvalitným odborným zázemím.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa starostlivo povenujeme a zvážime. Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie – min. úplné stredné odborné vzdelanie s ekonomickým zameraním

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

O Vás - aká/aký ste, čím disponujete, čo máte rád/rada

  • schopnosť pracovať v tíme
  • flexibilita, aktívny prístup k riešeniu problémov
  • orientácia na dosahovanie cieľov, určovanie nových cieľov
  • dobré komunikačné schopnosti, proklientsky orientované myslenie a vystupovanie
  • schopnosť oboznamovať sa s legislatívnymi zmenami v oblasti zdravotného poistenia a ich následná implementácia do praxe
  • schopnosť samostatne vyhodnocovať informácie, navrhovať riešenia
  • dôslednosť, efektívna práca, asertivita, predvídavosť
  • schopnosť dotiahnuť veci do konca

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4243009  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac