Náborový referent - pobočka Turčianske Teplice

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
ASAP
Od 950 EUR/mesiacmin. 950€ - max. 1300€ brutto, mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie a plnenia mesačných plánov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veríte si a máte obchodného ducha? Do rozbehnutej pobočky Turčianske Teplice hľadáme šikovného člena tímu. Ak Vás vystihujú nasledovné tvrdenia, hľadáme práve VÁS!

  • Nebojíte sa osloviť klienta
  • Máte dobrý nos na obchodné príležitosti
  • Zaujímate sa o klientov a viete im ponúknuť riešenie na mieru
  • Radi komunikujete či už osobne alebo telefonicky
  • Práca v počítačových systémoch a administratíva Vám nie sú cudzie
  • Nebránite sa novým výzvam

  • Pracovný pomer v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
  • Príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • Kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Multisport program
  • Príspevky na zdravotnú starostlivosť - Peňaženka zdravia

Každý životopis starostlivo posúdime. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Uvítame ak

  • Máte PRAX v oblasti aktívneho predaja
  • Máte veľkú VÝHODU, ak ste už pracovali v pobočkovej sieti v oblasti finančníctva alebo telekomunikácií- nie je to však podmienka
  • Maturitu máte vo vrecku
  • Nevzdávate sa
  • Ste ochotný na sebe pracovať, učiť sa a byť NAJLEPŠÍ z NAJLEPŠÍCH náborárov

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov