Tímlíder pohľadávok zdravotného poistenia TN+NR

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda 1 700 EUR brutto. Konečná mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti:

  • Riadenie tímu pohľadávok zdravotného poistenia v pôsobnosti zverených spôsobov nútených foriem vymáhania pohľadávok ZP za celú VšZP (exekučné konania, dedičské konania a pod.)
  • Nastavovanie procesov v rámci jednotlivých oblastí a vykonávanie koordinačnej činnosti
  • Podávanie návrhov na efektívnejšiu realizáciu procesov
  • Koordinácia aktivít pri zmenách procesov a zabezpečovanie komunikácie v spolupráci s viacerými organizačnými útvarmi
  • Tvorba a predkladanie návrhov na rozvoj informačných systémov a poskytovanie súčinnosti pri aplikovaní zmien
  • Zavádzanie merateľných parametrov pre hodnotenie zamestnancov

O nás - čo ponúkame

  • pracovný pomer v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
  • priestor na realizáciu vlastných návrhov
  • možnosť byť súčasťou tímu, ktorí koordinuje strategické zmeny vo VšZP
  • autonómia v rozhodnutiach zvereného sektoru
  • individuálny prístup
  • otvorená komunikácia
  • work-life balance
  • konštruktívna spätná väzba
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Multisport program
  • peňaženka zdravia
  • zľavy na ubytovanie, relax a produkty
  • ...a viac, pretože

...Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., je najväčšou zdravotnou poisťovňou s najdlhšou tradíciou, skúsenosťami so zdravotným poistením a s kvalitným odborným zázemím.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Požiadavkou na zaradenie do výberového konania je spracovanie prezentácie: Zrealizované zmeny v rámci zvýšenia efektivity v predchádzajúcich zamestnaniach.

Vypracovaný projekt je potrebné priložiť spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov.

 Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

  • Analytické myslenie
  • Zmysel pre detail
  • Schopnosť samostatne vyhodnocovať informácie, navrhovať riešenia, rozhodovať
  • Schopnosť implementovať zmeny, navrhovať opatrenia a riešenia na zefektívnenie procesov
  • Dôslednosť, efektívna práca, asertivita, predvídavosť
  • Schopnosť  samostatne riešiť problémy, rozmýšľanie v súvislostiach
  • Proaktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov
  • Výborné komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
  • Schopnosť dotiahnuť veci do konca
  • Schopnosť motivovať ľudí
  • Orientácia na výkon a plnenie termínov
  • Flexibilita a otvorenosť voči zmenám

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov