Regionálny riaditeľ pobočkovej siete BA,TT

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacmin. 2 000 € brutto plus osobný príplatok podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinovanie, organizovanie a riadenie zvereného regiónu pobočkovej siete
  • zodpovednosť za komplexnosť a vecnú správnosť svojich rozhodnutí, predkladaných návrhov, dokumentov a materiálov regiónu a za dodržiavanie zákonov a všeobecne záväzných právnych predpisov a vnútroorganizačných noriem
  • zastupovanie zdravotnej poisťovne smerom do externého prostredia
  • koncepcia riadenia procesu náboru poistencov, stabilizácia poistného kmeňa vo zverenom regióne v súlade so stratégiou
  • zabezpečovanie a kontrola marketingových akcií vo zverenom regióne spolupráci s marketingovým špecialistom
  • kontrola pracovísk a zamestnancov týkajúca sa poskytovaných služieb a poskytovaných informácií klientom o službách poisťovne
  • koučing náborových zručností internými zdrojmi
  • návštevy u poskytovateľov zdravotnej starostlivosti s cieľom prezentácie produktov VšZP

  • príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • pružný pracovný čas
  • kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • najväčšia a najstabilnejšia poisťovňa na Slovensku
  • multisport program
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • peňaženka zdravia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • efektívne riešenie úloh, rozhodnosť a orientácia na výsledok
  • manažérske zručnosti – skúsenosti s riadením tímov min. 3 roky
  • spoľahlivosť, zodpovednosť za výsledky
  • komunikatívnosť, verbálny prejav a flexibilita
  • motivačné schopnosti
  • neustále vyhľadávanie obchodných možností
  • zameraný na klientský servis
  • každodenné cestovanie po zverenom regióne ( Bratislavský a Trnavský kraj )

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov