Metodik analytik zdravotných činností na DRG

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacmin. 2500 € brutto, mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • analyzovanie a vyhodnocovanie efektivity zdravotných výkonov
  • tvorba a aktualizácia metodík
  • poradenstvo a konzultácie pre poskytovateľov a organizačné útvary VšZP
  • výkon kontroly u poskytovateľov

O nás - čo ponúkame

  • pracovný pomer v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
  • priestor na realizáciu vlastných návrhov
  • možnosť byť súčasťou tímu, ktorý koordinuje strategické zmeny vo VšZP
  • autonómia v rozhodnutiach zvereného sektoru
  • individuálny prístup
  • otvorená komunikácia
  • work-life balance
  • konštruktívna spätná väzba
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Multisport program
  • Peňaženka zdravia
  • zľavy na ubytovanie, relax a produkty

      a viac, pretože...

...Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., je najväčšou zdravotnou poisťovňou s najdlhšou tradíciou, skúsenosťami so zdravotným poistením a s kvalitným odborným zázemím.

Prioritným cieľom VšZP je budovať modernú, kvalitnú a transparentnú inštitúciu, ktorej fungovanie bude prínosom pre poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov. VšZP je spoľahlivý partner, ktorý si chce udržať zamestnancov a klientov. VšZP napreduje, zviditeľňuje obrovskú snahu súčasného vedenia o zmenu a skvalitnenie služieb.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa starostlivo povenujeme a zvážime. Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

O Vás - aká/aký ste a čím disponujete

  • komunikačné schopnosti
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • schopnosť samostatného rozhodovania
  • aktívny prístup k pracovným povinnostiam
  • kolegialita
  • analytické myslenie
  • záujem o ďalšie vzdelávanie
  • ovládanie klasifikačného systému DRG
  • atestácia z revízneho lekárstva
  • základná orientácia v zdravotníckej legislatíve

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov