Riaditeľ odboru monitorovania fiktívnej zdravotnej starostlivosti

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacmin. 2500 € brutto, mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie, koordinovanie a kontrola zabezpečovania úloh zvereného odboru po stránke odbornej, organizačnej a personálnej, tvorba a schvaľovanie koncepčných riešení úloh a rozhodovanie o opatreniach na ich zabezpečenie
  • Zastupovanie zdravotnej poisťovne smerom do externého prostredia voči poistencom a poskytovateľom zdravotnej starostlivosti
  • Zodpovednosť za komplexnosť a vecnú správnosť svojich rozhodnutí, predkladaných návrhov, dokumentov a materiálov odboru a za dodržiavanie zákonov a všeobecne záväzných právnych predpisov a vnútroorganizačných noriem
  • Zodpovednosť za dodržiavanie termínov, jednotnosť uplatňovaných pracovných postupov pri zabezpečovaní úloh odboru a správnosť údajov v IS v pôsobnosti odboru
  • Analyzovanie dlhodobého vývoja, dopadov zmien legislatívy a vypracovanie krátkodobých prognóz
  • Zodpovednosť za dodržiavanie postupov pri výkone verejného zdravotného poistenia a zdravotnej starostlivosti
  • Riadenie tímu  a nastavenie procesov pre analytickú činnosť nad zdravotnými a finančnými údajmi s cieľom identifikovať podvody, plytvanie alebo zneužitie údajov v oblasti zdravotnej starostlivosti
  • Riadenie tímu a nastavenie procesov analýzy fakturačných údajov s cieľom odhaliť podvodné, zneužívajúce alebo nehospodárne činnosti alebo postupy u poskytovateľov zdravotnej starostlivosti voči zdravotnej poisťovni
  • Zodpovednosť za pravidelné  správy o štatistických / finančných analýzach na oznamovanie zistení v oblasti monitorovania fiktívnej zdravotnej starostlivosti
  • Zodpovednosť za nastavenie procesov a postupov v oblasti monitorovania fiktívnej zdravotnej starostlivosti
  • Vykonávať ďalšie povinnosti a úlohy zadané riaditeľom úseku a predstavenstvom

  • trvalý PP v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
  • príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • pružný pracovný čas
  • kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • multisport program
  • peňaženka zdravia

najmenej 5 ročná prax v oblasti zdravotnej starostlivosti, zdravotného poistenia a/alebo finančnej oblasti, a najmenej 5 ročné riadiace skúsenosti v oblasti zdravotnej starostlivosti, zdravotného poistenia a/alebo finančnej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore medicína, epidemiológia, verejné zdravie, matematika, štatistika, financie, ekonomika alebo obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosti s procesným riadením (zdravotná starostlivosť, bankový a finančný sektor, resp. poisťovníctvo)
  • skúsenosti s procesným riadením a odhaľovaním fiktívnej zdravotnej starostlivosti alebo odhaľovaním podvodného konania v bankovom alebo poistnom sektore
  • líderské zručnosti – skúsenosti s riadením tímov min. 5 rokov, motivácia členov tímu
  • znalosti v oblasti zdravotného poistenia a zdravotnej starostlivosti sú veľkou výhodou
  • udržiava bezpečnosť a dôvernosť všetkých chránených informácií o údajoch, ktoré sa vyskytli pri plnení povinností
  • komunikatívnosť, verbálny prejav a flexibilita - neustále vyhľadávanie obchodných možností
  • cestovanie v rámci celého Slovenska
  • rozhodnosť a orientácia na výsledok

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov