Revízny lekár

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 100 EUR/mesiacmin. 2100 € brutto, mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti

-pre pobočky:
Banská Bystrica
Bratislava
Košice
Trenčín
-analyzovanie a vyhodnocovanie efektivity zdravotných výkonov
-tvorba a aktualizácia metodík
-poradenstvo a konzultácie pre poskytovateľov a organizačné útvary VšZP
-výkon kontroly u poskytovateľov

O nás - čo ponúkame

-pracovný pomer v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
-priestor na realizáciu vlastných návrhov
-možnosť byť súčasťou tímu, ktorí koordinuje strategické zmeny vo VšZP
-autonómia v rozhodnutiach zvereného sektoru
-individuálny prístup
-otvorená komunikácia
-work-life balance
-konštruktívna spätná väzba
-flexibilný pracovný čas
-príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie
dieťaťa, sociálna výpomoc..)
-príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
-kariérny rast a osobnostný rozvoj
-5 dní dovolenky nad rámec zákona
-Multisport program
-peňaženka zdravia
-zľavy na ubytovanie, relax a produkty
-a viac, pretože...

...Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., je najväčšou zdravotnou poisťovňou s najdlhšou tradíciou, skúsenosťami so zdravotným poistením a s kvalitným odborným zázemím.

Prioritným cieľom VšZP je budovať modernú, kvalitnú a transparentnú inštitúciu, ktorej fungovanie bude prínosom pre poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov. VšZP je spoľahlivý partner, ktorý si chce udržať zamestnancov a klientov. VšZP napreduje, zviditeľňuje obrovskú snahu súčasného vedenia o zmenu a skvalitnenie služieb.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa starostlivo povenujeme a zvážime. Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - Lekárska fakulta

Prax na pozícii/v oblasti

5 ročná prax v medicíne, atestácia I. stupňa, atestácia z revízneho lekárstva výhodou

Počet rokov praxe

5

komunikačné schopnosti
zodpovednosť
spoľahlivosť
schopnosť samostatného rozhodovania
aktívny prístup k pracovným povinnostiam
kolegialita
analytické myslenie
záujem o ďalšie vzdelávanie
ovládanie klasifikačného systému DRG výhodou

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov