Expert riadenia rizík

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 429 EUR/mesiactarifná mzda 1 429 EUR plus pohyblivá zložka mzdy (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracovanie a aktualizácia stratégie riadenia rizík
  • identifikovanie a sledovanie rizík súvisiacich s činnosťou spoločnosti
  • vedenie databázy rizík pre jasnú a presnú kvantifikáciu jednotlivých rizík
  • vypracovávanie a aktualizovanie interných predpisov súvisiacich s riadením rizík
  • meranie jednotlivých typov rizík, vrátane nastavenia a kontroly procesov zameraných na kontrolu a riadenie rizík, navrhovanie a analyzovanie opatrení zameraných na predchádzanie vzniku rizík, pravidelné vyhodnocovanie rizík, určovanie pravdepodobnosti a dopadov ich výskytu, určenie metodiky riešení zameraných na pokrytie škôd v prípade vzniku rizík
  • vedenie a uchovávanie príslušnej odbornej dokumentácie spojenej s riadením rizík
  • vypracovávanie správ a odporúčaní pre vedenie spoločnosti v oblasti riadenia rizík

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

prax na pozícii min. 2 roky
5

  • samostatnosť
  • iniciatívny prístup
  • schopnosť rýchlo sa učiť
  • rozvážnosť, dôslednosť, precíznosť

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou a najdlhšie pôsobiacou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia na kontaktných miestach, ktoré sú rozmiestnené na celom území našej republiky. Približne 58 % obyvateľov Slovenska je poistených vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni. Od roku 1998 je členom Medzinárodnej asociácie zdravotných a vzájomných poisťovní – Association Internationale de la Mutualite (AIM) so sídlom v Bruseli.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Panónska cesta 2
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Beáta Štompfová
E-mail: poslať životopis
ID: 3979108  Dátum zverejnenia: 30.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 429 EUR/mesiac