Manažér - riaditeľ krajskej pobočky

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
15.03.2019
1 664 € brutto, výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinovanie, organizovanie a riadenie krajskej pobočky VšZP
  • koordinovanie a organizovanie výkonu zdravotného poistenia v rámci Prešovského kraja
  • zabezpečovanie plnenia uznesení valného zhromaždenia, predstavenstva a dozornej rady v oblasti činnosti krajskej pobočky
  • zodpovednosť za komplexnosť a vecnú správnosť svojich rozhodnutí, predkladaných návrhov, dokumentov a materiálov krajskej pobočky a za dodržiavanie zákonov a všeobecne záväzných právnych predpisov a vnútroorganizačných noriem
  • zastupovanie zdravotnej poisťovne smerom do externého prostredia

  • žiadosti je potrebné zasielať do 25.02.2019, žiadosti doručené po tomto termíne nebudú akceptované

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • ukončené vysokoškolské  vzdelanie II. stupňa
  • základná znalosť zdravotníckeho práva
  • základná znalosť zákona o zdravotnom poistení
  • práca s informáciami, efektívne riešenie úloh
  • manažérske zručnosti – skúsenosti s riadením kolektívu
  • samostatné riešenie úloh v požadovanej oblasti
  • spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme
  • komunikatívnosť, verbálny prejav a flexibilita

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3600536  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 664 € brutto, výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie