Dátový analytik

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Panónska cesta 2, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme spoľahlivého, tímového kolegu s logickým a analytickým myslením, so zmyslom pre detail a prácu s číslami:
Analýza dát z vlastných a z externých zdrojov
Analýza výkonov poskytovateľov zdravotnej starostlivosti s cieľom navrhovať benchmarky pre jednotlivé segmenty zdravotnej starostlivosti a rozvíjať metodiku hodnotenia efektívnosti
Príprava pravidelných reportov, vytváranie nových reportov a analýz podľa požiadaviek užívateľov
Vypracovávanie analýz a prognóz pre vedenie spoločnosti
Pravidelné kontroly dátovej kvality, navrhovanie úprav, realizácia opráv
Zodpovednosť za správnosť pripravovaných analýz / reportov
Poskytovanie odbornej a technickej podpory užívateľom
Zlepšovanie a optimalizácia reportovacieho nástroja
Udržiavanie a dopĺňanie dokumentácie
Spolupráca s ostatnými analytickými útvarmi spoločnosti

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu a spĺňaní požadovaných kritérií pošlite žiadosť doplnenú o štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov.
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v prípade, že Vás do 10.01.2018, kedy plánujeme výberové konanie ukončiť nebudeme kontaktovať nedostali ste sa do užšieho výberu kandidátov a v zmysle zákona 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov budú Vaše materiály skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatné analytické myslenie
Schopnosť identifikovať problém, analyzovať ho a zvoliť optimálny postup riešenia
Skúsenosti s prácou s databázovými riešeniami
Aktívny prístup k riešeniu úloh
Tvorivosť, iniciatívnosť, samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
Chuť pracovať na sebe a vzdelávať sa, schopnosť samoštúdia
Prezentačné a komunikačné zručnosti
Tímový hráč
Výhodou je ovládanie zdravotníckej problematiky v SR

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3187589  Dátum zverejnenia: 29.11.2017