Expert

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Panónska cesta 2, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
•Organizácia a administratíva procesu verejného obstarávania pre uzavieranie zmlúv na dodanie tovaru, poskytovanie služieb a uskutočňovanie stavebných prác pre VšZP v spolupráci s príslušnými odbormi.
•Stanovenie postupu verejného obstarávania, vypracovanie dokumentov a činnosti spojené s vyhlasovaním postupu zadávania zákazky, vyhodnocovanie, príprava zmlúv, zverejňovanie výsledkov.
•Zasielanie dokumentácie verejného obstarávania do Informačného systému Centrálneho registra dokumentov VO, Profilu VO na Úrade pre verejné obstarávanie.
•Vykonávanie predbežnej finančnej kontroly pri vystavení objednávky a uzatváraní zmluvy.
•Vypracovanie súťažných podkladov a údajov pre evidenciu verejného obstarávania.
•Príprava metodických pokynov, smernice a postupov pre aplikáciu zákona o verejnom obstarávaní vo VšZP.

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate požadované predpoklady, kontaktujte prosím PhDr. Máriu Kuklicovú - vedúcu Odboru verejného obstarávania, e-mail: [email protected] resp. na telefónnom čísle: 0910/864055
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v prípade, že Vás do 31.10.2016, kedy plánujeme výberové konanie ukončiť, nebudeme kontaktovať, nedostali ste sa do užšieho výberu kandidátov a v zmysle zákona 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov budú Vaše materiály skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné obstarávanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

•asertivita, kreativita, samostatná realizácia práce
•predchádzajúca prax na podobnej pozícii
•znalosť zákona o VO podmienkou
•plniť úlohy v určených termínoch
•dobré komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
•schopnosť samostatne riešiť problémové situácie
•pozitívny prístup k riešeniu problémov
•schopnosť pracovať v strese a zvládnuť prácu v časovej tiesni
•schopnosť učiť sa nové veci

VšZP je najväčšia a najdlhšie pôsobiaca poisťovňa na Slovensku s takmer 20-ročnou históriou, ktorej dôverujú takmer 3 milióny spokojných poistencov.

Svojim klientom dlhodobo poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia vo svojich viac ako 77 kontaktných miestach na Slovensku a prostredníctvom elektronických služieb–ePobočky a mobilnej aplikácie VšZP.

Naším cieľom je byť modernou spoločnosťou, ktorá bude udávať trendy v oblasti verejného zdravotného poistenia. Chceme byť lídrom s proklientskym servisom a fungovať transparentne v prospech našich poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2505088  Dátum zverejnenia: 14.10.2016