Vedúci/Vedúca oddelenia vývoja Front-end aplikácií

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
4 000 EUR/mesiacPonúkame diskusiu o mzde začínajúcu na tejto sume. Finálna úroveň mzdy závisí od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Čo od vás očakávame

Chceš v šikovnom a ľudsky pestrom kolektíve vyvíjať frontendové aplikácie pre veľkú banku? Máš chuť a záujem sa rozvíjať v komplexnom a dynamickom prostredí medzinárodnej bankovej skupiny?

Čo od vás očakávame:
Riadenie tímov a ľudí pri dodávke projektového a evolučného vývoja bankových front-end aplikácií.

Náplň práce:

  • Riadiť IT vývoj v pridelených aplikačných doménach v celom životnom cykle vývoja.
  • Riadiť pridelené tímy a priamych podriadených.
  • Riadiť výkonnosť a motiváciu, výber nových zamestnancov, odborný rast.
  • Kapacitné plánovanie - zlaďovať kapacity vs. požiadavky na zdroje.
  • Efektívne alokovať ľudí a tímy na požadované úlohy.
  • Pripraviť zadania pre externých dodávateľov, ich výber, zazmluvnenie a priebežne vyhodnocovať a riešiť vzniknuté problémy v ich dodávkach pre IT v pridelenej aplikačnej doméne.
  • Riadiť proces objednávania dodávok od externých dodávateľov až po zaradenie ich dodávky SW do majetku banky pre pridelené aplikácie.
  • Navrhovať a vykonávať zmenu štruktúry oddelenia podľa schválených potrieb biznisu vrátane riešenia zastupiteľnosti pre kritické aplikácie, plánovať a riadiť outsourcing alebo insourcing s cieľom optimalizovať náklady alebo riziká.
  • Zabezpečovať dohodnutú tretiu úroveň podpory vrátane 24x7 modelu.
  • Nastavovať, sledovať a optimalizovať interné pravidlá a procesy súvisiace s IT vývojom, architektúrou a prevádzkou.
  • Prinášať a realizovať inovatívne nápady s hodnotou pre IT alebo interných zákazníkov.
  • Udržiavať dlhodobý profesionálny vzťah s internými zákazníkmi pridelených aplikačných domén.

Čo môžete očakávať vy od nás

Ako zamestnanec získavaš benefity, ktoré porastú tak, ako budeš rásť spolu s nami. Čím dlhšie u nás budeš pracovať, tým viac výhod získaš!

  • Odmenu za výkon. Raz ročne získaš bonus, ktorého výška závisí od splnenia firemných aj Tvojich individuálnych cieľov.
  • Stravné plne hradené zamestnávateľom bez doplatku zamestnanca.
  • Až do 10 dní plateného voľna nad rámec zákona každý rok (a k tomu rôzne účelové platené voľná ako napríklad na prípravu svadby či pri príchode bábätka do rodiny). Obzvlášť myslíme na osamelých rodičov, ktorí tiež majú dni voľna naviac.
  • Kredit vo VÚB Cafetérii až do výšky 300 eur, ktorý rastie s počtom odpracovaných rokov.
  • Až do 100 eur mesačne ako príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
  • 275 eur každý rok ako príspevok na rekreáciu na Slovensku.
  • 100 eur mesačne pri dlhodobej práceneschopnosti;
  • Finančný príspevok pri narodení dieťaťa.
  • Sabbatical - 3 mesiace voľna s 50% mzdou.
  • Medzinárodný program zdravotnej starostlivosti zahŕňajúci možnosť získať druhý lekársky posudok od odborníkov a to nielen pre zamestnanca, ale aj jeho najbližšiu rodinu, ako aj plne hradnú liečbu na zahraničnej klinike v prípade vážnych chorôb;
  • MultiSport kartu a s ňou prístup k športoviskám a rekreačným zariadeniam po celom Slovensku a ČR.
  • Od 500 do 800 eur ako odmenu za lojalitu pri okrúhlom výročí.
  • Zvýhodnené produkty a služby VÚB banky – od zvýhodnenej sadzby na naše hypotéky či pôžičky, vyššie úročenie na sporiacich produktoch, lacnejšieho lízingu až po vedenie účtov zdarma či bez poplatkov za investovanie do podielových fondov;
  • Profesionálne poradenstvo osobného bankára pre zamestnancov.
  • Bohaté možnosti pre Tvoj osobný rozvoj a odborné vzdelávanie sa.
  • Podporu pre Tvoju duševnú pohodu a mentálne zdravie.
  • 150 eur príspevok na mobil a k tomu paušál aj na súkromné účely.
  • Ak sa aktívne podieľaš na zlepšovaní života pre svoju komunitu alebo okolie, môžeš od našej Nadácie VÚB získať Zamestnanecký grant.

Hľadáš, ale nenašiel/nenašla si medzi našimi benefitmi Home office?
Vo VÚB banke Home office nevnímame ako benefit, ale ako bežný spôsob práce. U nás pracujeme SMART! Po dohode s manažérom môžeš pracovať až 80% času z domu a k tomu dostávaš finančný príspevok za „teleprácu“.

Chcete objaviť všetky fantastické výhody, ktoré svojim zamestnancom VÚBka ponúka? Mrknite na našu kariérnu stránku a preskúmajte širokú škálu našich benefitov!

Koho hľadáme

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Vzdelanie: VŠ so zameraním na IT alebo management
  • 5+ rokov skúseností v IT manažment roli minimálne na pozícii vedúci oddelenia s 20+ zamestnancami – líniové riadene (výber zamestnancov, kariérny rozvoj, nastavovanie cieľov/KPI, motivácia, interný rozpočet, spolupráca s dodávateľmi, sourcing stratégia vrátane riešenia zastupiteľnosti pre kritické aplikácie, zvládanie krízového riadenia, skúsenosti s agilným riadením a technikami, SDLC procesy a ich optimalizácia, ...)
  • Skúsenosti s riadením IT vývoja a IT architektúry, IT projektov, veľkých releasov, IT transformáciou, IT stratégiou
  • Dobrá orientácia v IT technológiách, skúsenosti s bankovými produktmi a aplikáciami/riešeniami v digitálnom aj tradičnom bankovníctve, skúsenosti s budovaním synergií, outsourcingom a insourcingom
  • Znalosť technológii je výhodou: Java, .Net, prostredie webových a mobilných aplikácií, BPM nástroje
  • Organizačné schopnosti, komunikačné schopnosti, budovanie vzťahov, riadenie očakávaní, strategické a koncepčné myslenie, práca pod stresom a meniacimi sa podmienkami, flexibilita, nutnosť častého rozhodovania, riešenie konfliktov, prirodzená autorita, dôveryhodnosť.
  • Skúsenosti s riadením veľkých IT projektov a programov z medzinárodných konzultačných firiem alebo z oblasti bankovníctva sú výhodou
  • Jazykové znalosti: angličtina – aktívne, slovom aj písmom, taliančina – základy (výhodou, nie podmienkou)

Ak Vás tento popis zaujal, pošlite nám svoje CV. Stačí kliknúť na „Reagovať na ponuku" a my sa Vám ozveme. Všetko dôležité o práci vo VÚB si povieme na online/on site stretnutí.

Tešíme sa na Vás !