IT business partner/Relationship manager

Miesto práce
Mlynské nivy 1, Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
od 1700 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Čo od vás očakávame

Do tímu IT biznis partnerov hľadáme kolegu, ktorý bude na pozícii zodpovedný za reprezentáciu IT Divízie voči biznisovým zložkám spoločnosti, za E2E manažment životného cyklu požiadavky na zmenu IT systémov firmy. V rámci náplne svojich povinností sa IT biznis stretáva a intenzívne komunikuje s business útvarmi, nastavuje obojstranné očakávania a podporuje plnenie stratégie spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:
  • Manažovať komunikáciu s jemu zverenými biznis útvarmi banky, ako aj dcérskymi spoločnosťami VÚB smerom na IT vo veciach IT dodávok
  • Zabezpečovať zber požiadaviek na zmenu IT systémov, ich prípravu na nacenenie, prioritizáciu, zaradenie do release
  • Zabezpečovať podporu biznisu priradením biznis architekta, IT architekta pre analýzu nových požiadaviek (ak je to potrebné)
  • Riadiť dodávku vybraných úloh v rámci release (delivery manažment)
  • Monitorovať IT kapacity vyhradené pre realizáciu požiadaviek pre vybranú časť biznisu (investované IT MDs vs. plánované)

Čo môžete očakávať vy od nás

  • Stabilitu silnej nadnárodnej spoločnosti
  • Zvýhodnené bankové produkty vrátane účtu zdarma
  • Príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom
  • Jednorazový ročný príspevok na čokoľvek viac ako 150 EUR
  • Voľno 4 dni ročne určené na regeneráciu nad rámec štandardnej dovolenky
  • Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie najviac 100 EUR mesačne
  • Medzinárodný program zdravotnej starostlivosti

Chcete objaviť všetky fantastické výhody, ktoré svojim zamestnancom VÚBka ponúka? Mrknite na našu kariérnu stránku a preskúmajte širokú škálu našich benefitov!

Koho hľadáme

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, management

  • Schopnosť prioritizovať zadané úlohy a zvládnutý time manažment
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti, nakoľko budete partnerom pre riaditeľov útvarov i členov predstavenstva
  • Znalosť anglického jazyka
  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo technického smeru
  • Predošlé skúsenosti s IT relationship manažmentom alebo delivery manažmentom
  • Znalosť IT prostredia, procesov a životného cyklu požiadavky
  • Skúsenosti z bankového sektora
  • IT analytické skúsenosti
  • Znalosť projektového a delivery manažmentu
  • Skúsenosti s vývojom, dodávkou a/alebo predajom IT služieb

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Reagovať na ponuku", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Nenašli ste sa v tejto pozícií? Podľa štúdií sa celosvetovo až 40 % uchádzačov zamestná vďaka odporúčaniu. Ak poznáte niekoho, kto sa Vám pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, kliknite, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráte o štart jeho úspešnej kariéry v našej banke.

Ďakujeme.
ID: 3749894  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)