Programátor junior Oracle

Miesto práce: Mlynské Nivy 1, Bratislava

Náplň práce

Obsadzujeme pozíciu programátora pre Oracle, ktorej náplň práce bude zameraná na vývoj a testovanie riešení nad operačnou databázou dátového skladu.
Náplň práce:
  • Vývoj a údržba databázových aplikácií na platforme Oracle
  • Účasť na analýze užívateľských požiadaviek, príprava technických špecifikácií
  • Podpora testovania riešení
  • Poskytovanie technickej podpory koncovým užívateľom
  • Po zaškolení výkon podpory DB aplikácie alebo jej časti

Iné výhody

stabilita silnej nadnárodnej spoločnosti
výrazne zvýhodnené bankové produkty a služby
dni voľna navyše
stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
príspevok na preventívne zdravotné prehliadky
príspevok na dopravu
príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
príspevok pri narodení dieťaťa

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

  • skúsenosti s vývojom stredne veľkých databázových riešení v prostredí Oracle - výhodou
  • praktické znalosti a skúsenosti s Oracle 11g
  • praktické znalosti a skúsenosti s PL/SQL a SQL
  • ochota učiť sa novým veciam a k tímovej práci
  • technická znalosť anglického jazyka
  • u kandidáta očakávame analytické a komunikačné zručnosti, logické a tvorivé myslenie
  • pozícia je vhodná pre absolventa
Termín nástupu:
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
ID: 3163795       Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:
ID: 3163795   Dátum zverejnenia: 10.11.2017