Seniorný Oracle programátor

Miesto práce: Mlynské Nivy 1, Bratislava

Náplň práce

Obsadzujeme pozíciu senior programátora pre Oracle, ktorej náplň práce bude zameraná na vývoj a testovanie riešení nad operačnou databázou dátového skladu. K úlohám úspešného kandidáta bude patriť aj správa, optimalizácia a dokumentovanie riešení a riešenie ad-hoc požiadaviek.

Náplň práce:
  • Vývoj a údržba databázových aplikácií na platforme Oracle
  • Účasť na analýze užívateľských požiadaviek, príprava technických špecifikácií
  • Podpora testovania riešení
  • Optimalizácia a riešenie performance problémov
  • Poskytovanie technickej podpory koncovým užívateľom
  • Podpora DB riešenia alebo jej časti

Iné výhody

stabilita silnej nadnárodnej spoločnosti
výrazne zvýhodnené bankové produkty a služby
dni voľna navyše
stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
príspevok na preventívne zdravotné prehliadky
príspevok na dopravu
príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
príspevok pri narodení dieťaťa

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • skúsenosti s vývojom stredne veľkých databázových riešení v prostredí Oracle
  • riešenie prevádzkových problémov (riešenie performance problémov, optimalizácie procedúr)
  • skúsenosti s analýzou a dizajnom (zber a spracovanie užívateľských požiadaviek, príprava technických dizajnov)
  • praktické znalosti a skúsenosti s Oracle 11g
  • praktické znalosti a skúsenosti s PL/SQL a SQL
  • praktické znalosti a skúsenosti so Sybase Power Designer výhodou
  • znalosť bankového prostredia výhodou
  • vysoká miera samostatnosti
  • schopnosť riadiť malé úlohy
  • ochota učiť sa novým veciam a k tímovej práci
  • technická znalosť anglického jazyka
  • prax najmenej 5 rokov s vývojom dátových skladov a integračnými projektmi.
  • skúsenosť v oblasti bankovníctva je preferovaná.
  • u kandidáta očakávame silné analytické a komunikačné zručnosti, logické a tvorivé myslenie.
Termín nástupu:
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
ID: 3123173       Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:
ID: 3123173   Dátum zverejnenia: 10.11.2017