Hlavný účtovník pre výrobnú spoločnosť (M/Ž)

VS - MONT, s.r.o.

Považská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností uchádzača/uchádzačky. Odmena na ŽL dohodou po pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky na pracovnú pozíciu:
- vedenie, rozvoj, podpora tímu na účtovnom oddelení
- dohľad nad účtovnými aktivitami spoločnosti
- príprava výkazov, reportov, analýz
- spracovanie účtovných závierok, daňových priznaní, DPH
- reporting, príprava podkladov pre ročný audit a zodpovednosť za jeho úspešné vykonanie
- operatívne účtovanie vybraných účtovných prípadov
- zodpovednosť za spracovanie celopodnikovej štatistiky

- Práca v stabilnej 30-ročnej prosperujúcej spoločnosti
- práca v mladom a dobrom kolektíve
- príspevok na dochádzku
- Home Office v rozsahu podľa dohody s nadriadeným
- 13-ty plat
- bonus za odporučenie vhodného kandidáta
- flexibilný pracovný čas
- ďalšie výhody predstavené na pohovore

Žiadosti a životopisy prosím posielať mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

5

- praktické skúsenosti v oblasti účtovníctva vo výrobnej spoločnosti,
- orientácia a znalosť daňovej a účtovnej legislatívy,
- logické a analytické myslenie,
- zmysel pre detail a precíznosť,
- pozornosť a spoľahlivosť
- komunikačné schopnosti
- tímová práca
- pozitívny a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť riešiť problémy
- orientácia na výsledky a orientácia na zákazníka
- zmysel pre dôvernosť informácií

Vývoj, výroba, predaj, servis sklápacích nadstavieb na nákladné automobily, vývoj, výroba, predaj špeciálnych návesov, prívesov a konštrukcií
Výroba zvarencov, pálenie, ohýbanie, zváranie, lakovanie a montáž dielov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4695395  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac