Údržbář strojů a budov - vhodné i pro čerstvé absolventy

VRL Praha a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme předním výrobcem ložisek a přesných výrobků s dlouhodobou tradicí od roku 1939. Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás prvořadá. Nabízíme přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru. Naši zaměstnanci jsou u nás spokojení, nejenom kvůli půlročním mimořádným odměnám a vánočním dárkovým balíčkům, ale i proto, že vždy společně oslavíme každých deset let v naší společnosti.

Co vás čeká:

Vyhledávání závad a stanovování technologie oprav. Provádění oprav strojů, přístrojů a zařízení. Sestavování, seřizování a oživování mechanických strojů, přístrojů a zařízení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Střední vzdělání s výučním listem v oboru zámečník, zámečnické práce a údržba, nebo v oboru: Strojní mechanik, nebo v oboru: Mechanik opravář, opravářské práce.

Výhodou bude:

Výhodou bude praxe v oboru, ale rádi dáme příležitost i čerstvým absolventům, nebo osobám bez praxe a vše potřebné je rádi naučíme.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Vždy po ruce zkušeného parťáka, který Vám rád poradí a pomůže.
  • Práce ve stabilní české firmě s dlouhodobou tradicí.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Odměny k pracovním výročím.
  • Pracovní týden PO – ČT - ranní směna.
  • Vlastní rekreační zařízení v blízkosti Orlíku.
  • Dotované stravování v areálu společnosti za velmi příznivou cenu. Na výběr 4 - 7 jídel, které potěší, jak vegetariány, tak milovníky typicky české kuchyně a dobrého masíčka.
  • Důkladné zaškolení.
  • Další zaměstnanecké benefity.

Při nástupu do pracovního poměru dostanete pracovní smlouvu na dobu určitou a v případě oboustranné spokojenosti se smlouva změní na dobu neurčitou.

Nástup: možný ihned či dohodou.

Těšíme se, že Vás přivítáme mezi nás.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4062667  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc