Obchodný zástupca

VPP - verejno-prospešný podnik, spol. s r. o.

Miesto práce
Ružomberok, Humenné
Termín nástupu
02.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj poľnohospodárskej a lesnej techniky
aktívne vyhľadávanie potenciálnych klientov v rámci pridelených regiónov Košice, Michalovce, Humenné, Prešov (pre stredisko Humenné)
aktívne vyhľadávanie potenciálnych klientov v rámci pridelených regiónov stredného slovenska (pre stredisko Ružomberok)
vypracovávanie cenových ponúk
starostlivosť o zmluvných partnerov v rámci pridelených regiónov

služobné vozidlo, mobilný telefón, stravné lístky, možnosť profesijného rastu

do užšieho výberu budú zaradený len uchádzači ktorý budú spĺňať nasledovné podmienky (predchádzajúca prax v predaji poľnohospodárskych strojov, lesných strojov alebo pod., znalosti problematiky z uvedenej oblasti)
budeme kontaktovať len uchádzačov ktorý budú spĺňať požadované predpoklady a prax
pri zasielaní životopisov prosím uveďte či máte záujem o pracovnú pozíciu v stredisku Ružomberok alebo Humenné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

predaj poľnohospodárskych alebo lesných strojov
3

zodpovednosť, flexibilita, cieľavedomosť, samostatnosť, schopnosť komunikovať, ochota cestovať

Dovoz, predaj, servis poľnohospodárskej, lesnej techniky

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Jelenec 377
951 73 Jelenec
ID: 2175553   Dátum zverejnenia: 28.5.2017