Hľadáme šikovného pekára/ pomocného pekára na prácu v modernom pekárstve

VOZOVKA HILL, s.r.o.

Miesto práce
Ludvika van Beethovena 5693, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako pekár/ka ste veľmi dôležitým človekom pre našich zákazníkov. Veľmi ľahko môžete ovplyvniť celý ich zážitok z nakupovania u nás tým, že im ponúknete pomoc a úsmev. A čo konkrétne budete robiť?
• Poskytovať prvotriedne služby zákazníkom
• Vyrábať pekárenské výrobky podľa platných receptúr
• Obsluhovať technické zariadenia v pekárni
• Zodpovedať za kvalitu upečených výrobkov
• Zabezpečovať dostupnosť pečiva
• Prijímať a správne uskladňovať tovar a suroviny
• Ovládať plán pečenia, časy a množstvá pečenia
• Viesť príslušnú evidenciu

sezónne benefity, odmeny, 20 %zľavy v našich iných gastro prevadzkach v rámci Trnavy

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na :
p.cahoj@gmail.com
Volajte: 0903613578

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.6.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

0-2

Počet rokov praxe

2

• Výhodou, nie podmienkou je prax alebo ukončené vzdelanie v tomto odbore
• Baví vás pracovať s ľuďmi a ochota pomôcť
• Nevadí vám práca v noci a počas víkendov
• Pracujete radi v tíme a je pre vás dôležitá priateľská atmosféra

piváreň, kaviareň

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

ID: 4838571  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac