Interview specialist - dohodou/freelance - remote

Voxwise s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.Uvedená odmena je minimálna mzda. Finálna ponuka bude reflektovať Vaše skúsenosti a zručnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte počas týždňa pravidelne voľné kapacity a chcete ich využiť efektívne?
Ideálna príležitosť pre človeka (napr. aj pre mamičku na materskej), ktorý má týždenne niekoľko hodín voľno, chcel by si držať kontakt s pracovným svetom a nestratiť interviewing skills.

Sme technology-consultingová slovenská spoločnosť, ktorá svoje služby ponúka zahraničným klientom. Rastieme, nároky na hiring sú preto vysoké a potrebujeme pomôcť práve s návalom potenciálnych kandidátov, aby nám neušiel žiaden talent.

Aké by boli Vaše zodpovednosti?
  • dohodnúť si termín pohovoru s vybranými kandidátmi flexibilne podľa Vašich možností
  • prebrať zodpovednosť za prvé (HR) kolo pohovoru a odovzdať výstup HR managerovi, ktorý vhodných kandidátov ďalej posunie interne v procese.

  • práca z domu
  • flexibilita - časy online pohovor si s kandidátmi dohodnete podľa Vašich časových možností
  • koľko interviews si týždenne dohodnete je na Vás

Ďakujeme všetkým záujemcom, budeme kontaktovať kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Aké máme očakávania?
  • skúsenosti so samostatným vedením interviews sú PODMIENKA
  • zodpovednosť a integrita
  • cit pre identifikovanie potenciálu u kandidátov
  • schonosť rýchlo navnímať profily (hlavne IT project manager, Account manager, Data analyst, Campaign specialist, FE/BE developer)

Voxwise je slovenská spoločnosť so zameraním na poradenstvo pre globálne spoločnosti v oblasti využitia zákaznických dát. Náš team pracuje pre prestížne spoločnosti z celého sveta z rôznych sektorov, ktorým pomáhame rásť a zvyšovať zisk. Vďaka kvalite dodávaných služieb a zvyšujúcemu sa povedomiu spoločnosť Voxwise kontinuálne expanduje a rastie. Naša práca sa vyznačuje kombináciou využívania technológií a kreativity pri riešení otvorených otázok a problémov našich klientov. Ak hľadáš kontakt so zahraničím, chceš používať hlavu, nemáš rád stereotyp a chceš mať skvelých kolegov, Voxwise je miesto aj pre teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Sebök
E-mail: poslať životopis
ID: 4754487  Dátum zverejnenia: 4.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.