Baví ťa komunikácia, budovanie vzťahov a IT/Tech svet?

Voxwise s.r.o.

myhive Vajnorská, Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 700 - 2 000 EUR/mesiac+ motivačná variabilná zložka na mesačnej báze Pozícia je vhodná aj pre juniorov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej spoločnosti dostaneš príležitosť pracovať so smart ľuďmi na zahraničných projektoch a preberieš zodpovednosť za budovanie vzťahov s pridelenými klientami a za exekúciu riešení, ktoré majú pre našich klientov hodnotu.
Na projektoch pre prominentné zahraničné brandy ako BREWDOG, VIRGIN MEGASTORE, YVES ROCHER, ERNEST JONES, H.SAMUEL a aj skvelé lokálne značky ako CURAPROX, DENNÍK N, MALL, ASTRATEX, NAY a iné, získate okrem zaujímavých a rôznorových projektov aj pozitívne naladených a easygoing kolegov, ktorí radi zdieľajú svoje skúsenosti a knowhow a vytvárajú skvelé prostredie.

Náplň práce:
Do všetkého Vás zaučíme, takže skúsenosť z rovnakej pozície nie je nevyhnutná. Cení sa hlavne chuť, prístup a schopnosť rýchlo sa učiť:
  • v rámci pozície budete na pravidelnej báze komunikovať s klientami (videocally, keďže klienti sú zahraniční)
  • pomáhať klientovi definovať kroky, ktoré je potrebné zastrešiť pre úspešné doručenie projektu
  • alokovať si čas kolegov z tímu podľa potrieb daného projektu
  • zabezpečiť, aby boli všetky tasky zabezpečené správnymi expertami a v dohodnutom čase
  • sledovať či projekt ide on time a on budget
  • vytvárať s klientom vzťah, ktorý môžeme ďalej rozvíjať.

Pre nás projektový manažér nie je len "organizačná zložka projektov" ale je partner klienta a kolegov v tíme.

Čo ponúkame:
  • pozíciu, na ktorej keď získate našu dôveru, budete môcť rýchlo napredovať a realizovať sa - nehľadáme niekoho "do počtu", ale platného člena tímu, na ktorého sa vieme spoľahnúť
  • rast - s pribúdajúcimi skúsenosťami budete dostávať väčšiu zodpovednosť a tým možnosť prebrať komplexnejšie úlohy/projekty do svojich rúk a to sa odzrkadľuje dynamicky aj na odmene
  • motivačnú variabilnú zložku
  • pravidelné tímové aktivity (sme aktívny tím, máme radi rôznorodé zážitky)
  • firemné raňajky
  • káva, čaj a ovocie v kuchynke je samozrejmosťou
  • moderné kancelárie
  • otvorenú feedback kultúru, neformálne a podnetné prostredie stabilnej spoločnosti (vyše 10 rokov na trhu)
  • časovú flexibilitu a možnosť čiastočného homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Expert
Riadenie IT projektov - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Project management, Project coordination

Čo budete potrebovať pre túto rolu:
  • organizačné zručnosti
  • komunikačné zručnosti v business prostredí na vysokej úrovni najmä v angličtine
  • schopnosť postrážiť si úlohy, termíny a deadlines
  • chuť pracovať a učiť sa nové veci
  • aspoň základná orientácia v technických témach ("backend" a "backhand" nie je to isté :), čo sú API,.. )
  • common sense
  • všeobecný rozhľad

Hľadáme jednoducho bystrú hlavu, ktorá sa chce učiť, rásť a rozvíjať.

Voxwise je slovenská spoločnosť so zameraním na poradenstvo pre globálne spoločnosti v oblasti využitia zákaznických dát. Náš team pracuje pre prestížne spoločnosti z celého sveta z rôznych sektorov, ktorým pomáhame rásť a zvyšovať zisk. Vďaka kvalite dodávaných služieb a zvyšujúcemu sa povedomiu spoločnosť Voxwise kontinuálne expanduje a rastie. Naša práca sa vyznačuje kombináciou využívania technológií a kreativity pri riešení otvorených otázok a problémov našich klientov. Ak hľadáš kontakt so zahraničím, chceš používať hlavu, nemáš rád stereotyp a chceš mať skvelých kolegov, Voxwise je miesto aj pre teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Sebök
E-mail: poslať životopis
ID: 4486986  Dátum zverejnenia: 4.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac