Senior Sales Representative

VOXBERG s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude vašou úlohou:

  • Identifikácia a akvizícia nových obchodných príležitostí v segmente B2B športovej výživy.
  • Udržiavanie a rozvíjanie vzťahov so súčasnými klientmi.
  • Práca na dosiahnutí a prekročení predajných cieľov.
  • Príprava a prezentácia obchodných ponúk.
  • Zúčastňovanie sa na obchodných stretnutiach
  • Predaj produktov existujúcim zákazníkom
  • ​Predaj produktov potenciálnym zákazníkom
  • ​Vykonávanie a vyhodnocovanie analýz nákladov a výnosov existujúcich a potenciálnych zákazníkov​
  • Udržiavanie pozitívnych obchodných vzťahov na zabezpečenie budúceho predaja
  • ​-amostatné riadenie predaja podľa zadaných parametrov.
  • Čo od vás očakávame:
  • Minimálne 5 roky skúseností na podobnej pozícii v oblasti B2B predaja.
  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Schopnosť samostatne rozhodovať a riešiť problémy.
  • Dynamickú, motivovanú osobnosť s orientáciou na výsledky.
  • Skúsenosti s MS Office.

  • Konkurencieschopný základný plat plus atraktívny provízny systém.
  • Flexibilnú pracovnú dobu
  • Rozsiahle zaškolenie a príležitosti na profesijný rast.
  • Dynamické pracovné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti.
  • Tím podporujúci inovácie a kreativitu.
  • Ďalšie benefity: firemné auto, mobilný telefón a notebook

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

VOXBERG® je slovenská značka doplnkov výživy a náš výskum, vývoj a výroba prebiehajú celé na Slovensku. Sme presvedčení, že športová výživa a výživové doplnky svetovej kvality sa môžu vyrábať aj tu, u nás doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Nitray
E-mail: poslať životopis
ID: 4802373  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac