Asistent / asistentka ekonomického oddelenia

VOX spol. s r.o.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

do nášho ekonomicko-personálneho tímu hľadáme šikovného študenta / študentku, ktorý/á má zmysel pre detail, všimne si každú chybičku a súčasne sa "len tak niečoho" nezľakne.

Čo ťa u nás vlastne čaká? Okrem skvelých kolegýň, ktorým Tvoja práca veľmi pomôže, budeš mať na starosti:
- kontrolu všetkých bločkov a iných dokladov, ktoré nám prídu od našich kolegov z rôznych destinácii
- kontrolu vyúčtovaní za jednotlivé eventy, ktoré sme zorganizovali
- pomoc pri vyhľadávaní faktúr v našom archíve a našich interných systémoch
- kopírovanie, skenovanie, ukladanie dokladov
- rôzne ad-hoc úlohy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické

- študent vysokej školy (nekončiaci ročník), ideálne s ekonomickým zameraním
- precíznosť a zodpovednosť
- dobrý time manažment

VOX spol. s r.o. je úspešná rodinná cestovno-eventová kancelária s TOP zamestnancami. Zabezpečujeme eventy v Bratislave a v ďalších 13 európských destináciách. Či už ide o rozlúčku so slobodou alebo firemný event, pripravíme ich podľa vašich predstáv. Na trhu sme od 2004 a každý ďalší rok máme viac spokojných klientov. Pozri si viac o nás na www.voxtravel.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Miletičova 21
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Junas
E-mail: poslať životopis
ID: 3304116   Dátum zverejnenia: 9.2.2018