Obchodník/ Manažér predaja

VOTUM a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
Provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme medzinárodná spoločnosť a líder v poskytovaní služieb pre osoby poškodené na zdraví v dôsledku nehôd a úrazov. Pôsobíme v ČR, SK, PL a UA. Mimosúdne a profesionálne zastupujeme (v rámci likvidácie poistných udalostí) viac než 190 000 klientov vo viac než 20 krajinách. Pre našich klientov sme zatiaľ získali viac ako 43 mil.€. Pomohli sme už viac ako 12 000 klientom. Naša spoločnosť VOTUM a.s. organizačná zložka zahraničnej osoby zastupuje klientov s preukázateľnou 100% úspešnosťou. Naším akcionárom je spoločnosť VOTUM SA - medzinárodná, verejne obchodná spoločnosť. Spolupracujeme s poprednými lekármi, znalcami i advokátmi.
Na Slovensku dynamicky budujeme obchodnú sieť, hľadáme vhodných kandidátov na pozície manažér predaja/ vedúci obchodnej skupiny - do konkrétnych okresov v SR.

Obchodník - náplň práce:
- vyhľadávanie poškodených na zdraví po dopr. nehodách a úrazoch
- vyhľadávanie klientov po dopr. nehodách, ktorí mali poškodené motorové vozidlo
- kontaktovanie potenciálneho klienta, predstavenie služby, dojednanie zazmluvnenia
- poskytovanie následného servisu klientovi
- komunikácia s centrálou spoločnosti

Manažér predaja - náplň práce:
- zodpovednosť za akvizičnú činnosť,
- budovanie predajnej stratégie v okrese/ regióne,
- budovanie tímu OZ v okrese,
- budovanie siete obchodných partnerov v regióne (auto priemysel, zdravotné zariadenia a iné); spoluprácu s obchodnými partnermi,
- riadenie, rozvoj a motivácia obchodného tímu.

Spolupracovníci VOTUM a.s. sa zaoberajú pomocou osobám poškodeným pri dopravných nehodách a úrazoch (škoda na zdraví)majetkovými škodami, zabezpečujú kontakt medzi spoločnosťou VOTUM a.s. a klientom (marketing, predaj, servis).

Okrem zaujímavých odmien ponúkame motivačný program spoločnosti (súťaže, bonusy - vecné, finančné, exotické dovolenky) je doplnený vzdelávaním (právo, obchod/ predaj). Firma tiež poskytuje potrebnú marketingovú podporu.

Spolupracovníci pracujú v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, v DYNAMICKEJ A PERSPEKTÍVNEJ OBLASTI s možnosťou atraktívnych zárobkov a dlhodobého uplatnenia sa.

Spoločnosť v 1. kole vyhodnocuje reakcie kandidátov (CV/ životopis) a informuje vhodných uchádzačov o podrobnostiach spolupráce. Následne vhodných záujemcov pozývame na osobné stretnutie.

Nejedná sa o prácu na TPP. Obchodník/ manažér pracuje na IČO (SZČO). Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len VHODNÝCH KANDIDÁTOV. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

PREDPOKLADY:
- dobré komunikačné a predajné zručnosti,
- cieľavedomosť a schopnosť samostatnej práce
- skúsenosti s budovaním a vedením obchodného tímu
- skúsenosti s predajom služieb - PRIAMY PREDAJ
- bezúhonnosť
KONTAKTY A SKÚSENOSTI V OBLASTI DOPRAVNÝCH NEHÔD a PZP, práca vhodná aj pre štátnych zamestnancov vo výsluhovom dôchodku (poisťovníctvo, finančné sprostredkovanie, PZP, zdravotníctvo, auto - moto, servisy, odťahovky) - VÝHODOU !!!

Sme medzinárodná spoločnosť, líder v poskytovaní služieb pre osoby poškodené na zdraví pri nehodách a úrazoch. Pôsobíme v SR, ČR, PL a UA. Od r. 2005 zastupujeme viac ako 190 000 klientov, prevažne v strednej Európe, odškodnenie úspešne nárokujeme vo viac ako 20 krajinách. V SR pomáhame tisícom klientov, riešime tie najzávažnejšie nehody a mnohé medializované prípady.

Na Slovensku pôsobíme od r.2007, už 13. rok ako líder v pomoci poškodeným. V ČR pôsobíme s licenciou ČNB. V SR sme registrovaní ako organizačná zložka zahraničnej osoby.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3788336  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízny systém