Logo VOP Nováky, a.s.

Marketingový špecialista

VOP Nováky, a.s.

Miesto práce
Duklianska 60, Nováky
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a realizácia marketingovej stratégie spoločnosti

Vizuálna príprava interných a externých materiálov a grafických vstupov (newslettre, prezentácie, propagačné materiály, katalógy a pod.)

Event marketing – kreatívny návrh, príprava a kompletné zastrešenie interných eventov, participácia na externých eventoch, vrátane samotnej účasti na eventoch.

Spolupráca pri zamestnaneckých aktivitách, kreatívne návrhy nových aktivít.

Pomoc pri monitorovaní a vyhodnocovaní úspešnosti marketingových projektov, analýza dát a informácií.

Stabilná práca

Flexibilný pracovný čas- 37,5 h /týždeň

Príspevok na dopravu

Príspevok na 3. pilier
Multisport karta

Firemné akcie: teambuildings, vianočný večierok, športový deň, MDD, darčekové balíčky....
13. a 14. plat

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, IT, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Corel PHOTO-PAINT - Mierne pokročilý
CorelDRAW - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Prax v oblasti marketingu aspoň 1 rok

Prehľad v oblasti sociálnych sieti, influencerov a nových médií / výhoda

Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

Ovládanie všetkých softvérových programov potrebných pre výkon tejto pozície

Kreativita a flexibilita

Samostatnosť, zodpovednosť, organizačné zručnosti.

Spoločnosť VOP Nováky, a. s. je dcérskou spoločnosťou skupiny MSM GROUP . Zaoberá sa revíziou, modernizáciou a predĺžením životného cyklu munície a za posledné roky rozšírila svoje portfólio aj o výrobu tréningovej veľkokalibrovej munície a muničných veľkokalibrových makiet, s čím súvisia vývojové aktivity na nových zariadeniach umožňujúcich bezpečnú, ekologickú, efektívnu a modernú prevádzku.
Spoločnosť sa venuje aj oblasti civilnej výroby, keď od roku 2016 disponuje s moderným pracoviskom výroby a opráv foriem pre výrobu plastových a gumových komponentov a taktiež realizuje opravy a výrobu pre spoločnosti v segmente automotive.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4840058  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac