Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Programátor PLC Siemens S7

VONSCH spol. s.r.o.

VONSCH spol. s r.o., Budovateľská, Brezno-Mazorníkovo, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 4 000 EUR/mesiacZákonnou povinnosťou je v inzerovanej pozícii zverejňovať základnú mzdovú zložku. My hľadáme šikovných ľudí, prioritne z praxe, ale aj absolventov. Na pohovore posúdime Tvoju kvalifikáciu, skúsenosti a predpoklady. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností bude seniorita zohľadnená v ponuke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už Ťa nebaví robiť na málo zaujímavých projektoch? Chyť sa príležitosti a poď s nami vyvíjať zaujímavé aplikácie v oblasti elektrických pohonov a zelenej energie, ktoré využívajú už stovky našich zákazníkov.

Pridaj sa k nám a buď súčasťou projektov, na ktoré budeš hrdý.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

Vývoj, simulácia, implementovanie a testovanie riadiacich programov pre SIEMENS PLC
Vytváranie vizualizácií technologického procesu pomocou špecializovaného softvéru
Podpora už nasadených aplikácií - teleservis
Vytváranie a vedenie technickej dokumentácie, príprava podkladov pre vytvorenie návodov k obsluhe zariadení
Oživenie a uvedenie PLC zariadení do prevádzky u zákazníka
Spolupráca na vývoji výrobkov VONSCH
Spolupráca pri návrhu technických riešení
Integrácia rôznych iných automatizačných technológií podľa potreby (snímače, prevodníky, displeje, web technológie)

Očakávaj od nás:

Stabilné zamestnanie: vo firme s dlhodobou tradíciou
Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí Ti radi vysvetlia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne a pomôžu Ti rozvíjať Tvoje najlepšie “ja”
Dôveru v Tvoje schopnosti: priestor pre Tvoj názor a realizáciu vlastných myšlienok
Diskusie nad riešeniami aplikácií a systémov, návrhy projektov a ich samotnú implementáciu
Príležitosť rásť: podporíme Ťa v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste (odborné školenia, osobný rozvoj)
Príležitosť navštíviť miesta vo svete, kde realizujeme naše projekty
Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu, k tomu extra dovolenka ako bonus po 5 odpracovaných rokoch
Mobil a špičkový PC, aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

pošli nám Tvoj životopis a my Ťa pozveme na pohovor

Viac informácií o práci na:
alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, priemyselná informatika, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Siemens TIA Portal - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak len ťažko udržíš svoju pozornosť pri práci, ktorá si vyžaduje seriózny detail a viac Ťa motivuje spontánna improvizácia, tak táto práca, žiaľ, nebude pre Teba.

Si cieľovo orientovaný a doťahovanie vecí do konca, Ti prináša uspokojenie? Uplatňuješ tvorivý prístup pri riešení úloh a problémov? Potom si zrejme presne ten človek, ktorého hľadáme.

Hodiť sa nám určite budeš, ak si tímový hráč, no nepotrebuješ pri práci kolegov, s ktorými „treba“ hodiny rozoberať nepodstatné banality.

Naopak, uvítame, ak uprednostňuješ pracovať samostatne a rád sa sústredíš na to podstatné – dodanie kvalitných výsledkov bez zbytočného vyrušovania a zdržovania sa.

Partnerský prístup a otvorená priateľská komunikácia, je našou cestou k úspechu. Pridáš sa na cestu?

Očakávame od Teba:

Znalosť systému Simatic STEP 7 , TIA Portal, TIA Project Server
Skúsenosti s programovaním PLC SIEMENS S7-1200, S7-1500, ET-200, VIPA, EWON – prax výhodou
Základné znalosti v oblasti automatizačnej techniky, elektrotechniky, a výpočtovej techniky
Znalosť základných princípov priemyselných komunikačných zberníc
Znalosť vizualizačných systémov WinCC Flexible, EWON viewON, Weintek, HTML
Ochotu učiť sa a prispôsobovať sa novým technológiám

Elektrotechnické zručnosti vítané.

Sme VONSCH s.r.o., slovenská firma s viac ako 30-ročnou tradíciou, ponúkajúca špičkové riešenia v oblasti priemyselnej a výkonovej elektroniky. Sme fanúšikmi progresívnych technológií. Špecializujeme sa na zákaznícke riešenia elektrických pohonov, obnoviteľných zdrojov energie a špeciálnych zdrojov napätia, dodávané okrem Slovenska do Českej republiky, Nemecka, Poľska, rôznych krajín Afriky či Austrálie.

Veríme, že spolu budeme môcť prispieť k inováciám a vytváraniu revolučných riešení v oblasti elektroniky.

Chceme vytvoriť z nášho mesta, regiónu či krajiny lepšie miesto pre život spolu s ľuďmi a pre ľudí, ktorí majú potrebu a vášeň meniť, meniť energiu. Samozrejme hovoríme predovšetkým o elektrickej energii, jej výrobe, distribúcii, úschove, spotrebe a premene.

Veríme tomu, že sa oplatí slušne a otvorene komunikovať s našimi zamestnancami aby sme spoločne a rovnako mohli komunikovať s našimi obchodnými partnermi, pretože nám záleží na vzájomnej dôvere. Veríme tomu, že s našimi ľuďmi aj my dokážeme uchopiť špičkové technológie a vytvárať produkty, ktoré majú pečať našich 30 ročných skúseností.

Silný, vyrovnaný a relatívne malý tím odborníkov a nadšencov pre progresívne technológie, ktorý cieľavedome budujeme, si dokáže k technickému problému vytvoriť tesnú, vysokokvalifikovanú a kompetentnú väzbu, a sídli pod jednou strechou. Tým pádom sa vie efektívne a agilne venovať aj menším projektom a zmysluplne, rýchlo reagovať na požiadavky na podporu zákazníkov.

Viac o nás a o našich referenciách si zistíte z promovidea na: https://www.youtube.com/watch?v=GoLqSMeYTdk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4252047  Dátum zverejnenia: 21.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac