Obsluha čerpacej stanice VOMS Rajecké Teplice

VOMS SK, s. r. o.

Miesto práce
Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
866 EUR/mesiac+zákonom stanovené príplatky ( práca v noci ,sobota ,nedeľa ,sviatky) Po skušobnej dobe zvýšenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníka na čerpacej stanici
- dokladanie a preberanie tovaru
- udržiavanie čistoty v priestoroch čerpacej stanici

okamžitá zľava na tovar a PHM, práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť vznikla v roku 1997 fúziou spoločností BOSTAV a K&B. Od začiatku činnosti bola naším hlavným zameraním stavebná výroba. Týmto spojením sme získali nemalú skupinu niekdajších zákazníkov. V roku 2002 bol dokončený a spustený do prevádzky náš areál, ktorý je vybudovaný na ploche 25000 m2. Priemerne zamestnávame sto pracovníkov a spolupracujeme s desiatkami dodávateľských firiem

Kontakt

Kontaktná osoba: mzdové
Tel.: +421901701357
E-mail: poslať životopis
ID: 4818724  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac