Obsluha čerpacej stanice VOMS Teplička Nad Váhom

VOMS SK, s. r. o.

Miesto práce
Čerpacia stanica VOMS, Teplička nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,4 EUR/hod.4,40€/hod +zákonom stanovené príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníka na čerpacej stanici
- dokladanie a preberanie tovaru
- udržiavanie čistoty v priestoroch čerpacej stanici

okamžitá zľava na tovar a PHM, práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť vznikla v roku 1997 fúziou spoločností BOSTAV a K&B. Od začiatku činnosti bola naším hlavným zameraním stavebná výroba. Týmto spojením sme získali nemalú skupinu niekdajších zákazníkov. V roku 2002 bol dokončený a spustený do prevádzky náš areál, ktorý je vybudovaný na ploche 25000 m2. Priemerne zamestnávame sto pracovníkov a spolupracujeme s desiatkami dodávateľských firiem
ID: 4590291  Dátum zverejnenia: 13.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.