Technická obsluha strojov a zariadení

VOLZ Filters SK s. r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
apríl
920 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda + dochádzkový bonus + kvalitatívny bonus + výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a stabilného zamestnanca na obsluhu strojov a zariadení v našej výrobe.

Vaša náplň práce bude zahŕňať prípravu materiálu, nastavenie a obsluhu strojov a zariadení podľa pracovných postupov a pokynov, ako aj odstraňovanie drobných porúch a základnú údržbu stroja.

Okrem toho sa budete venovať aj iným manipulačným a obslužným prácam vo výrobe.

​* neobmedzený výkonnostný bonus - horná hranica nie je určená, záleží od tvojho výkonu a zručnosti
​* mesačný dochádzkový bonus 100€
​* stabilná a dlhodobá práca
* 2 resp. 3 zmeny (ranná, poobedná, resp. ranná, poobedná, nočná )
​* a mnohé ďalšie výhody

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Prax na pozícii/v oblasti

2

​- prax pri obsluhe strojov / vo výrobe
​- technické myslenie a zručnosti
​- spoľahlivosť, samostatnosť a aktivita v práci
​- zmysel pre tímovú spoluprácu

Spoločnosť VOLZ patrí medzi popredných výrobcov filtračných médií a výrobkov pre vzduchotechniku, klimatizačnú techniku, sušiarne, lakovne a plynové turbíny. Spoločnosť VOLZ so svojou centrálou v Nemecku a dcérskymi firmami v Británii a na Slovensku je zameraná globálne a obsluhuje svojich zákazníkov po celom svete. Firma VOLZ neustále rozvíja svoje know-how, podporuje u svojich pracovníkov pripravenosť podať adekvátny výkon, ponúka náročné úlohy v zodpovedných pozíciách a vysokú mieru samostatnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4740199  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac