Elektrotechnik

VOLZ Filters SK s. r. o.

Miesto práce
Československej armády 3, Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.500 EUR - finálnu výšku mzdy posúdime spoločne na základe Vašich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy:
• Analyzovanie príčin porúch na elektrických/elektronických zariadeniach, ich lokalizácia, odstraňovanie škôd, preskúšanie opravených zariadení a ich uvedenie do prevádzky
• Vykonávanie opráv a údržbárskych prác v zmysle schváleného plánu údržby a dokumentácie, vrátane obstarávania náhradných dielov
• Plánovanie a vykonávanie prestavieb a zmien
• Vytváranie, preskúšanie a zmeny programov riadenia pneumatických, hydraulických a elektrických komponentov
• Programovanie frekvenčných meničov a hnacích systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• ukončené vzdelanie elektrotechnického smeru, vyhláška §22
• znalosti v oblasti pohonnej a ovládacej techniky a elektrických noriem a technicko-bezpečnostných predpisov, vykonané potrebné skúšky
• schopnosť pracovať zodpovedne, spoľahlivo a samostatne
• skúsenosti s programovaním PLC, napr. Jetter, Siemens S7 - výhodou
• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka je výhodou

Spoločnosť VOLZ patrí medzi popredných výrobcov filtračných médií a výrobkov pre vzduchotechniku, klimatizačnú techniku, sušiarne, lakovne a plynové turbíny. Spoločnosť VOLZ so svojou centrálou v Nemecku a dcérskymi firmami v Británii a na Slovensku je zameraná globálne a obsluhuje svojich zákazníkov po celom svete. Firma VOLZ neustále rozvíja svoje know-how, podporuje u svojich pracovníkov pripravenosť podať adekvátny výkon, ponúka náročné úlohy v zodpovedných pozíciách a vysokú mieru samostatnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Padová
E-mail: poslať životopis
ID: 4177551  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac