Можливість для людей з України

Autoelektrikár, servis Topoľčany, M. Rázusa 42

Volvo Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacMinimálna garantovaná nástupná mzda je 2000Eur. Mesačný príjem závisí od počtu predaných hodín a zahŕňa aj výkonnostné bonusy. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, dohoda možná;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výkon servisných prehliadok a opráv nákladných vozidiel Volvo a Renault a autobusov Volvo
- Mechanické opravy vozidiel
- Opravy elektroinštalácie motorových vozidiel
- Zapojenie el.príslušenstva do vozidiel(navigácie, vysielačky, svetelná rampa a pod.)
- Záručné opravy
- Pravidelné servisné úrdžby a bežný servis vozidiel
- Zisťovanie závad pomocou diagnostiky
- Práca s opravárenskými manuálmi

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Konkurenčne motivačne orientované odmeňovanie v závislosti od počtu predaných hodín + výkonnostné bonusy
Balík sociálnych výhod poskytovaných zamestnávateľom ( stravné poukážky, atď. )

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.
Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov

V zmysle zákona Zák. č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Volvo Group Slovakia, s.r.o. prostredníctvom stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

• ukončené odborné vzdelanie
• prax v odbore min. 2 roky, prax z opravy nákladných vozidiel výhodou
• prax v diagnostike nákladných vozidiel výhodou
• schopnosť a ochota vzdelávať sa
• flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť
• ústretovosť, príjemné vystupovanie

Spoločnosť Volvo Group Slovakia je 100% dcérskou spoločnosťou Volvo Group so sídlom v Göteborgu, Švédsko a zastupuje značku Volvo Trucks na Slovensku.
Spoločnosť zamestnáva viac ako 190 ľudí na celom Slovensku a vlastní sieť siedmych predajných a servisných centier so sídlom v Senci, Topoľčanoch, Žiline, Prešove, Poprade, Zvolene a Nových Zámkoch.
Svojim zákazníkom poskytuje komplexné dopravné riešenia pod jednou strechou - nové a jazdené nákladné vozidlá, financovanie, školenie vodičov, dopravný informačný systém, servis a údržbu a predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4436975  Dátum zverejnenia: 12.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac