Skladník

Volvo Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Volvo Truck Center, Senec
Termín nástupu
IHNEĎ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• objednávanie náhradných dielov
• aktívny predaj náhradných dielov
• manažment skladových zásob
• pravidelné inventúry
• práca s interným systémom

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Konkurenčne zaujímavé odmeňovanie ( kvartálne bonusy atď .)
Balík sociálnych výhod poskytovaných zamestávateľom ( stravné poukážky, 3 dni plateného voľna na zotavenie, jazykové vzdelávanie atď. )

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
• ukončené SŠ vzdelanie s maturitou - strojárske, technické, a pod.
• skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• znalosť práce s PC, MS Office - Outlook, Word, Excell na užívateľskej úrovni
• chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
• flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť, ústretovosť
• silná orientácia na zákazníka

Volvo Group Slovakia is a 100% subsidiary of Volvo Truck Corporation (VTC), Sweden, and representing the Truck brands; Volvo Trucks and Renault Trucks in Slovakia. Today there is a network of six Volvo Truck Centers in Slovakia owned by VTC located in Senec, Topoľčany, Žilina, Prešov, Zvolen, and Nové Zámky. The company is offering total transport solution under one roof in all six Volvo Truck Centers – new & used truck sales, financing, driver training, Dynafleet – transport information system, service & maintenance and spare part sales. Our customers can choose from the most modern and complete truck range for long haul, local & regional, construction, timber, waste & recycling and other specialized types of transport.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Diaľničná cesta 9
903 01 Senec
http://www.volvotruck.sk, http://www.renault-trucks.sk/
ID: 3212222   Dátum zverejnenia: 11.10.2017