Administrátor e-shopu a event manažér v segmente elektrických kolobežiek

Voltride s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 500 EUR/mesiacVýkonnostné odmeny, preplatené služobné cesty, práca na živnosť vítaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o bežnú prevádzku našich internetových obchodov a ich administrácia, kontrola a riešenie nevybavených objednávok, spolupráca s dodávateľmi, zákaznícka podpora v spolupráci s kolegami z kamenných predajní v závislosti od ich aktuálnej vyťaženosti. Rozvoj a prevádzka rozbehnutého e-shopu s elektrickými kolobežkami.

Príprava, rozvoj a organizácia podujatí, najmä organizácia pretekov elektrických kolobežiek Voltrace a školy bezpečnej jazdy na elektrických kolobežkách Voltschool. Rozvoj týchto podujatí do celej Európy s cieľom európskeho šampionátu pretekov elektrických kolobežiek.

Vašu prácu je možné vykonávať primárne z domu, ale v prípade eventov môže vyžadovať cestovanie, najmä prvý rok organizácie.

Práca v úžasnom segmente elektrických kolobežiek a osobnej elektromobility
Flexibilný pracovný čas
Dobrý šéf a zábavná práca
Možnosť rozvoja projektu svojou cestou
Služobný telefón a počítač aj na súkromné účely
Možnosť rozvoja a získanie vedúcej pozície
Možnosť stáť pri zrode novej kategórie motoršportu

Prosíme zaslať životopis a stručný opis, prečo ste na túto pozíciu vhodný kandidát, vaše relevantné skúsenosti k danej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Výborné organizačné schopnosti
Výborná znalosť angličtiny
Láska k motoršportu je vítaná
Vlastný názor a schopnosť ho obhájiť
Ochota makať a podieľať sa na úspechoch aj neúspechoch firmy

Nájdete nás na www.voltride.sk, voltride.cz, voltride.hu, maxblinker.com, maxblinker.it, maxblinker.fr

Sme experti na elektrické kolobežky a distrubútori tých najlepších značiek, ako napríklad INOKIM, VSETT, Nami, Dualtron, E-Twow, či SXT, ale v ponuke máme aj Segway / Ninebot, Egret, Xiaomi, The Urban, HX a ďalšie. Prevádzkujeme viacero e-shopov v Strednej Európe. Prevádzkujeme najväčšie servisné centrum na elektro kolobežky v strednej Európe. Venujeme sa maloobchodu, ale aj veľkoobchodu. V Bratislave máme predajňu na Šumavskej 1 v Ružinove.
ID: 4124738  Dátum zverejnenia: 18.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac