Servisný technik elektrických kolobežiek/Skladník /Predavač

Voltride s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.6 2020
900 EUR/mesiaczaujímavé odmeny na základe výsledkov firmy, platené nadčasy, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete mať na starosti servis elektrických kolobežiek a vedenie skladových zásob. Na prácu Vás vyškolíme a k dispozícii budete mať všetky potrebné nástroje. Práca obnáša:

- diagnostika mechanických a elektrických závad na elektrických kolobežkách
- servis a opravy mechanických a elektrických závad na elektrických kolobežkách
- diagnostika a servis batérií
- správa skladu, prijímanie a vydávanie tovaru zo skladu, spolupráca s kuriérmi
- správa skladu náhradných dielov
- rozvoz a zvoz tovaru a servisných prípadov medzi pobočkami firmy
- komunikácia so zákazníkmi s cieľom diagnostiky závad
- vzdelávanie v oblasti elektrických kolobežiek
- občasné zastupovania kolegov predajcov na predajni

- Služobný telefón a počítač aj na súkromné účely
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť rozvoja a získanie vedúcej pozície servsného strediska
- Práca vo veľmi perspektívnom segmente osobnej elektromobility
- Dobrý šéf a zábavná práca

Prosíme zaslať životopis a stručný opis, prečo ste na túto pozíciu vhodný kandidát. Vopred upozorňujeme, že základ mzdy považujeme za dostatočný vzhľadom na výkonnostné bonusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti z oblasti servisu a mechanických prác sú výhodou - napríklad bývalý automechanik.
Ochota pracovať a učiť sa.
Dobré vystupovanie a ochota aj predávať.

Nájdete nás na www.voltride.sk, voltride.cz, voltride.hu, maxblinker.com, maxblinker.de

Sme experti na elektrické kolobežky a distrubútori tých najlepších značiek, ako napríklad INOKIM, VSETT, ZERO, Nami, Dualtron, E-Twow, či SXT, ale v ponuke máme aj Segway / Ninebot, Egret, Xiaomi, The Urban, HX a ďalšie. Prevádzkujeme viacero predajní a e-shopov v Strednej Európe. Venujeme sa maloobchodu, ale aj veľkoobchodu. V Bratislave máme predajňu na Šumavskej 1 v Ružinove. V roku 2022 sme dosiahli obrat takmer 2,5 milióna eur.
ID: 3890624  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac