Finance Specialist for next fintech neolease company focused on making e-mobility affordable and accessible

Voltia a.s.

Námestie slobody 11, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiaczaujímavé kvartálne výkonové & KPI bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príď nám pomocť budovať budúceho e-mobility fintech šampionóna. Tvojou úlohou bude najmä:
- spolupráca pri tvorení (analytického) enginu pre analýzu celkových nákladov a výhod nasadenia elektrických vozidiel do fleetov
- analýzu trás, testovanie nových EV & ICE vozidiel
- príprava prezentácií, interpretácia a prezentácia výstupov jednotlivých analýz
- spoluvytáranie digitalneho e-mobility analytického & advisory oddelenia
- spolupráca pri vytváraní stratégií ako paneurópsky rozšíriť naše know-how produkty a služby v elektromobilite
- príprava podkladov pre investičné, strategické rozhodovanie pri budovani e-mobility fintechu
- príprava a interpretácia podkladov pre stretnutia s partnermi

Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, pozícia umožňuje občasnú prácu z domu, dovolenka nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomicke, financne, matematicke, manazerske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

mobility, financnych trhov, financovania, e-commerce, fintech alebo automotive

Počet rokov praxe

2

- chuť aktívne sa podieľať pri budovaní paneurópskej neolízingovky / elektromobilného providera
- 2 a viac rokov praxe výhodou
- anglický jazyk podmienkou, ďalší jazyk výhodou
- organizačné a prezentačné zručnosti
- dynamická osobnosť
- analytické myslenie
- vzťah k fbudovaniu biznisu, finančnej matematike a manažmentu
- výborný prehľad vo finančnej oblasti
- záujem o elektromobilitu
- flexibilita a samostatnosť

Voltia is a growing electric mobility company which works to improve our environment by reducing vehicular emissions through the advancement of electromobility. Our shared vision is a Europe cleaner, healthier and less dependent on oil. We have the ability to manage multiple priorities, stay focused and deliver results in a complex and changing environment.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4282430  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac