Elektromontér silnoprúdu

VOLTA Technologies a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 600 EUR/mesiac- mzda závisí od dĺžky praxe, dosiahnutého vzdelania a kvalifikácie - pri výkone práce na živnosť mzda 9 až 13eur za hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Etablovaná slovenská spoločnosť podnikajúca na tuzemskom a zahraničnom trhu hľadá do svojho tímu Elektromontérov na TPP alebo živnosť.

Vaša práca bude zahŕňať:
Elektromontážne práce v oblasti silnoprúdu:
elektroinštalácie v priemyselných, bytových a polyfunkčných objektoch, výstavba NN a VN vedení, konštruovanie NN rozvádzačov.

Zabezpečená doprava, ubytovanie, diéty a stravné lístky podľa platnej legislatívy. Zabezpečené školenia, aktualizačná odborná príprava, ochranné a pracovné pomôcky,

Možnosť ďalšieho vzdelávania, účasť na seminároch, školeniach.
Trinásty plat podľa výsledkov spoločnosti.

Firma zameraná na elektromontážne práce, výrobu rozvádzačov, projektovanie, revízie elektrických zariadení. Oblasť pôsobenia: SR. Počet pracovníkov 85.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou elektrotechnické vzdelanie, § 21, § 22, § 23
podľa vyhlášky 508/2009 Z. z.
- prax v elektrotechnickej oblasti – výhodou, nie však podmienkou, uprednostnení budú uchádzači s praxou
- vodičský preukaz skupiny B - výhodou

Spoločnosť je etablovaná medzi poprednými stredoeurópskymi hráčmi na trhu poskytovania služieb v oblasti zabezpečenia vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. S tým úzko súvisí projektová a výrobno-montážna elektro činnosť.

Každý projekt je pre nás unikátny a ku každému pristupujeme individuálne. Naše dlhoročné skúsenosti, odbornosť našich zamestnancov a technické vybavenie sú hlavnými piliermi našej spoločnosti a vďaka nim máme za sebou množstvo úspešných projektov v každom odvetví nášho pôsobenia.

Našou hlavnou náplňou je komplexné pôsobenie v elektroenergetike a to od projektovej činnosti, cez elektromontáže, výrobu rozvádzačov, následné revízie a servis elektrických zariadení vysokého, nízkeho napätia a slaboprúdových zariadení. Spoločnosť zabezpečuje všetky spomínané činnosti vlastnými kapacitami. Vďaka skúsenostiam našich zamestnancov vieme zaručiť najvyššiu kvalitu a precíznosť prevedenia dodaných prokjektov.

„Neustále sledovanie nových trendov na medzinárodných trhoch nám umožňuje realizáciu našich projektov na špičkovej svetovej úrovni, čo prirodzene vedie k spokojnosti našich zákazníkov. Zároveň nám úcta k tradícii, tím kvalitných odborníkov a roky pôsobenia v energetickom sektore pomáhajú v dosahovaní nášho cieľa.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4335935  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac