Projektant slaboprúdových technológií

VOLTA Technologies a. s.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
1.09.2020
1 000 - 1 700 EUR/mesiac- mzda závisí od dĺžky praxe, odmeny podľa výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Etablovaná slovenská spoločnosť podnikajúca na tuzemskom a zahraničnom trhu už viac ako 20 rokov hľadá do svojho projekčného tímu v Spišskej Novej Vsi projektantku/projektanta slaboprúdových technológií. Ak máte ukončené VŠ vzdelanie v odbore elektrotechnika a záujem sa podieľať na atraktívnych projektoch potom je to práca práve pre Vás.

Vaša práca bude zahŕňať :
Spracovanie projektových dokumentácii:
EPS - Elektrická požiarna signalizácia
HSP - Hlasová signalizácia požiaru
CCTV - Kamerové systémy
PSN (EZS) - Poplachový systém narušenia
Štruktúrovaná kabeláž a optické rozvody
SKV – Systémy kontroly vstupu, prístupové a dochádzkové systémy

Práca v príjemnom a mladom kolektíve.
Možnosť ďalšieho vzdelávania, účasť na seminároch, školeniach a výstavách.
Pružný pracovný čas.
Mobilný telefón aj na súkromné účely.
Zodpovedajúce platové ohodnotenie.

Firma zameraná na elektromontážne práce, výrobu rozvádzačov, projektovanie, revízie elektrických zariadení. Oblasť pôsobenia: SR. Počet pracovníkov 95.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ elektrotechnická

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie z SKSI - výhodou
- oprávnenie podľa zákona č. 314/2001 Z.z. pre EPS a HSP - výhodou
- prax v elektrotechnickej oblasti – výhodou
- znalosť Eplan, Autocad - výhodou
- znalosť anglického jazyka - výhodou
- vodičský preukaz skupiny B - výhodou

Spoločnosť je etablovaná medzi poprednými stredoeurópskymi hráčmi na trhu poskytovania služieb v oblasti zabezpečenia vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. S tým úzko súvisí projektová a výrobno-montážna elektro činnosť.

Každý projekt je pre nás unikátny a ku každému pristupujeme individuálne. Naše dlhoročné skúsenosti, odbornosť našich zamestnancov a technické vybavenie sú hlavnými piliermi našej spoločnosti a vďaka nim máme za sebou množstvo úspešných projektov v každom odvetví nášho pôsobenia.

Našou hlavnou náplňou je komplexné pôsobenie v elektroenergetike a to od projektovej činnosti, cez elektromontáže, výrobu rozvádzačov, následné revízie a servis elektrických zariadení vysokého, nízkeho napätia a slaboprúdových zariadení. Spoločnosť zabezpečuje všetky spomínané činnosti vlastnými kapacitami. Vďaka skúsenostiam našich zamestnancov vieme zaručiť najvyššiu kvalitu a precíznosť prevedenia dodaných prokjektov.

„Neustále sledovanie nových trendov na medzinárodných trhoch nám umožňuje realizáciu našich projektov na špičkovej svetovej úrovni, čo prirodzene vedie k spokojnosti našich zákazníkov. Zároveň nám úcta k tradícii, tím kvalitných odborníkov a roky pôsobenia v energetickom sektore pomáhajú v dosahovaní nášho cieľa.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3946801  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac