Rozpočtár - prípravár v oblasti elektroinštalácii

VOLTA Technologies a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacMzda závisí od vedomostí, skúseností a vzdelania. Ku mzde sa postupne pridáva aj projektový systém odmeňovania; 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Etablovaná slovenská spoločnosť podnikajúca na tuzemskom a zahraničnom trhu hľadá do svojho tímu rozpočtára a prípravára v oblasti elektroinštalácii.

Náplň práce:
- organizovanie, príprava, materiálne a technické zabezpečenie zákazkovej činnosti
- kontrola a optimalizácia projektovej dokumentácie
- riešenie operatívnych úloh
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- príprava materiálov, dokumentov a podkladov pre zákazkovú činnosť
- práca s firemným programom ESO ht solution
- tvorba výkazov
- ostatné administratívne činnosti

- firemný telefón, notebook
- flexibilná pracovná doba
- vzdelávanie

Firma zameraná na elektromontážne práce, výrobu rozvádzačov, projektovanie, revízie elektrických zariadení. Oblasť pôsobenia: SR.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax min. 3 roky

- flexibilita
- schopnosť učiť sa
- samostatnosť (vedieť si poradiť v nových či zložitých situáciách)
- proaktívny prístup
- vedieť si zoradiť priority

Spoločnosť je etablovaná medzi poprednými stredoeurópskymi hráčmi na trhu poskytovania služieb v oblasti zabezpečenia vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. S tým úzko súvisí projektová a výrobno-montážna elektro činnosť.

Každý projekt je pre nás unikátny a ku každému pristupujeme individuálne. Naše dlhoročné skúsenosti, odbornosť našich zamestnancov a technické vybavenie sú hlavnými piliermi našej spoločnosti a vďaka nim máme za sebou množstvo úspešných projektov v každom odvetví nášho pôsobenia.

Našou hlavnou náplňou je komplexné pôsobenie v elektroenergetike a to od projektovej činnosti, cez elektromontáže, výrobu rozvádzačov, následné revízie a servis elektrických zariadení vysokého, nízkeho napätia a slaboprúdových zariadení. Spoločnosť zabezpečuje všetky spomínané činnosti vlastnými kapacitami. Vďaka skúsenostiam našich zamestnancov vieme zaručiť najvyššiu kvalitu a precíznosť prevedenia dodaných prokjektov.

„Neustále sledovanie nových trendov na medzinárodných trhoch nám umožňuje realizáciu našich projektov na špičkovej svetovej úrovni, čo prirodzene vedie k spokojnosti našich zákazníkov. Zároveň nám úcta k tradícii, tím kvalitných odborníkov a roky pôsobenia v energetickom sektore pomáhajú v dosahovaní nášho cieľa.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4565084  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac