Reagujte bez životopisu

Riadiaci pracovník- Manažér kvality

  •  Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
  •  2000225366

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 3 700 EUR/mesiacOd 3 700€/ mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Volkswagen Slovakia hľadá skúseného manažéra/-ku na pozíciu vedúceho Materiálového laboratória na oddelení Zabezpečenia kvality.

Staňte sa vedúcim tímu vysokokvalifikovaných odborníkov, ktorí sa podieľajú na zdokonaľovaní našich procesov a overujú kvalitu našich produktov a dodávaných dielov najmä s ohľadom na posudzovanie kvality polymérov, kovov, farieb a prevádzkových kvapalín.

Na pracovný pohovor preferujeme kandidáta s preukázateľnou pracovnou skúsenosťou na obdobnej pracovnej pozícii v zahraničí.

Súčasťou výberového konania bude prezentácia vypracovania návrhu riešenia v nemeckom, resp. anglickom jazyku, bližšia inštrukcia bude poskytnutá vybraným kandidátom.

Náplň práce:

- riadenie prevádzky materiálového laboratória s ohľadom na plán a požiadavky výroby,
- zabezpečenie kľúčových kompetencií vykonávaných v laboratóriu (ako napr. analýza materiálov, skúška zápachu, odborné posúdenie dokumentácie k materiálom od dodávateľov nakupovaných dielov, colour management, testovanie a analýza vplyvu vonkajších poveternostných podmienok) alebo ich ďalší rozvoj s ohľadom na nové požiadavky a technológie,
- navrhovania a nasadzovanie nápravných opatrení,
- činnosti v rozsahu akreditácie podľa ISO17025,
- plánovanie rozpočtu, sledovanie a zabezpečenie dodržiavania rozpočtu a investícií,
- plánovanie a sledovanie stavu personálu, účasť na výberovom konaní, riešenie tímových situácií, plánovanie rozvoja zamestnancov a ostatné povinnosti vedúcich pracovníkov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- VŠ vzdelanie II. stupňa technického smeru v odbore technológia plastov alebo materiálové inžinierstvo,
- skúsenosti na riadiacej pozícii v oblasti materiálového inžinierstva, príp. technológie plastov aspoň 5 rokov,
- špecializované znalosti materiálov, povrchovej technológie, procesu vzorkovania, harmonizácie farieb, skúšobnej technológie, štandardov používaných v automotive,
- analytické schopnosti,
- schopnosť porozumieť problémom a navrhnúť ich riešenie,
- komunikačné zručnosti na vysokej reprezentatívnej úrovni,
- výborné prezentačné zručnosti (denné prezentácie na podnikových a koncernových grémiách v nemeckom a anglickom jazyku).

Charakterové vlastnosti:

- výrazné riadiace schopnosti, prístup orientovaný na klienta, sledovanie nových trendov, neustála chuť zdokonaľovať procesy a tím, veľká miera zodpovednosti a rozpoznateľná schopnosť sebareflexie, vysoká miera vnútornej integrity.

Ostatné znalosti:
Microsoft Office – Pokročilý
SAP – HR
Beon, LIMS, Nolis
Hyper KVS, Memfis, Avon

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem