Trainee Program - Volkswagen Slovakia

  •  Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
  •  P-21/2024

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 959 EUR/mesiacOd 1 959 EUR/ mesiac Priemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 350* EUR (*základná zložka mzdy 1 959 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena.
  • Termín nástupu: 1.8.2024
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozbehni svoju kariéru s nami!
Si čerstvý/-á absolvent/-ka VŠ s ambíciou rozvíjať svoj potenciál a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny? Hľadáš príležitosť, ako prosperovať v dynamickom prostredí a chceš sa stať súčasťou popredného hráča v automobilovom priemysle?

Ak si pripravený/-á na výzvu, neváhaj a pošli nám svoj životopis ešte dnes! Príležitosť na rast a úspech čaká práve na teba. Pripoj sa k nám a spoločne vytvoríme budúcnosť!

  • Trainee program je ročný rozvojový program určený čerstvým absolventom/ absolventkám VŠ technického a ekonomického zamerania (rok ukončenia štúdia 2023 a 2024), ktorí chcú rozvíjať svoje odborné znalosti a zaujíma ich ďalší rast. Počas Trainee programu pracujete na zaujímavých projektoch odborných útvarov.
  • Cieľom je pripraviť špecialistov/ špecialistky pre odborné útvary VW SK s možnosťami ďalšieho osobného rozvoja pod vedením skúseného mentora, ktorí si prejdú viacerými oddeleniami.
  • Záver programu tvorí stáž v niektorom zo zahraničných závodov v rámci koncernu VOLKSWAGEN. Súčasťou programu sú tiež školenia, jazykové kurzy a rozvojový plán zameraný na posilnenie odborných kompetencií.
  • Po absolvovaní sú trainees zaradení na cieľovú pozíciu na odbornom útvare.
  • Obsadzujeme pozície na nasledovných oddeleniach: Logistika, Plánovanie, Zabezpečenie kvality, Pilotná hala, Výroba vozidiel, IT až po personálny a finančný útvar.

Vyžaduje sa plynulá komunikácia v slovenskom jazyku, nakoľko celé Trainee Assesment centrum je v slovenčine.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického / ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

  • Iniciatíva a flexibilita, chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe
  • Tímový hráč, zodpovednosť a komunikatívnosť
  • Znalosti MS Office

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-21/2024

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4767999  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 959 EUR/mesiac