Špecialista/ -tka HR projektov a transformačného manažmentu

  •  Devínska Nová Ves
  •  P-16/2024

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 2 143 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 550* EUR (*základná zložka mzdy 2 143 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosť s projektovým riadením a komunikačnými IT systémami?
Lákajú ťa zaujímavé personálne projekty súvisiace s digitalizáciou?
Nie sú ti cudzie pojmy ako SAP HR a SAP SuccessFactors?
Vieš, o čom je personalistika a ako vie pomôcť firme a zamestnancom?

Ak bola tvoja odpoveď na väčšinu otázok ÁNO, potrebujeme ťa v našom tíme.
Pošli nám svoje CV a buď pri zrode novej personálnej politiky v našom podniku.

Čo bude tvojou úlohou:
  • aktívne riadenie transformácie projektu novej personálnej politiky,
  • kontrola nastavených procesov v súlade s personálnou politikou, navrhovanie nápravných opatrení,
  • zvyšovanie efektivity nastavených procesov a zabezpečenie nasadenia definovaných IT systémov a aplikácií,
  • samostatné riadenie projektu elektronickej komunikácie zamestnávateľa,
  • zodpovednosť za koncept kvalifikačných opatrení v rámci transformácie,
  • metodické usmerňovanie a koordinácia pri implementácii transformácie personálnej
práce,
  • riadenie interných komunikačných nástrojov pre podporu transformácie.

Iné výhody

  • dovolenkový príspevok (13. plat),
  • vianočný príspevok (14.plat),
  • príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
  • zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosť s projektovým riadením a pozitívny vzťah k digitalizácii a IT systémom,
  • výhodou je skúsenosť so SAP HR a SAP SuccessFactors, či skúsenosť s AI,
  • pokročilé odborné znalosti,
  • odborná prax s riadením projektov minimálne 3 roky,

Charakterové vlastnosti:
  • komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu, schopnosť argumentácie.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-16/2024

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Prečo pracovať vo Volkswagen Slovakia?

Lebo získate:
  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4748553  Dátum zverejnenia: 7.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 143 EUR/mesiac